2014 m. rugpjūčio 18 d., pirmadienis

Naktinė dėlionė

Savaitgalį su Lapinu juokėmės iš vienos parduotuvės iškabos. Ant jos buvo parašyta kažkas iš serijos "dėvėti tekstilės gaminiai". Spėju, kad todėl, jog "dėvėti drabužiai" skamba daugumai žmonių nelabai maloniai. O va "tekstilės gaminiai", čia jau kažkas geriau. 


(Gaminami tekslilės gaminiai. H&M drabužių fabrikas. Ši firma žada, kad ~2018 savo darbininkams galbūt mokės minimalius atlyginimus, dabar randa kas dirbtų ir už mažiau (tiksliau aiškina, kad jie tai darys iš savo didelio soc gerumo, kai va kitos, blogos firmos, tai ir toliau mokės visokiuose Bangladešuose po 30 eurų per mėn). Iš šono galima paklausti o kas jiems trukdo, kad ir dabar mokėti normalius atlyginimus darbininkams, bet tikriausiai ~2018 fabrikai persikels į dar pigesnes šalis ir tiek.)

Taip jau nutiko, kad tą dieną kaip tik buvo 50% nuolaida ir kažko labai kieto nebūtų išėję nusipirkti (pvz.: ar žinojote, kad kai kuriose fancy drabužių parduotuvėse drabužiai atiduodami į skuduryną po to, kai nukrenta ant žemės, nes parduotuvės politika nebeleidžia tokio parduoti O_o ... Ar kad yra pakankamai daug žmonių, kurie niekada nenešioja drabužio daugiau, nei kelis kartus ir tiesiog perkasi naujus (šitą labai mėgsta įkišti amerikietiškų serialų apie gyd gyvenimą kūrėjai) ).

Skuduryne Lapinas man rado puzliką!


(Muahahaha >:D E-bay šitie nuo 9 svarų, bet nusipirkom už 6Lt (gi buvo 50% nuolaida ;D) . Kampe mėtų arbata, kad nuramintų dėliojant visus tuos tamsius juodus plotus... Stalas, ant kurio dėliojamas puzlikas, toks jau atkentėjęs nė vieną akrilinių dažų ataką.)


(Rupert Grint vienintelis tuose filmuose mokėjo vaidinti ir apskritai buvo gražiausias.)


(Kraštelių sudėliojimas dažnai užima pusę tiek laiko, kiek viso likusio puzliko surinkimas)

Čia buvo tikriausiai ilgiausiai mano gyvenime dėliotas 500 detalių puzlikas. Paprastai tokie susideda per valandą-dvi, bet šitą pradėjau devintą vakaro ir baigiau pusę dviejų nakties xD VISOS TOS SUKNISTOS JUODOS DETALĖS. Neįmanoma suprasti kur kurią reikia dėti. Ir čia juoda. Ir ten juoda. O, šitas truputį pilkesnė vienam kaputyje. Ai, ne, čia tik dėl palenkimo kampo taip atrodė. MMM.. šitos kamputis išlinkęs labiau, nei kitų. Ai, ne, niekur ji nelenda.

Reikia turėti arba labai gerą kantrybę tokiems dėlioti, arba pereiti į meditacinę būseną @_@


(šviečia tamsoj!)

Dėžutėje taip pat buvo įdėta ir klijų puzlikams, tai suklijavau. Dabar nežinau ką su juo daryti. Pirkti rėmelį būtų kažkaip jam per gerai, bet gal ką sugalvosiu...

PS - smagiausia skudurynuose pirkti dėliones be dėžučių. Niekada nežinai kai kiek detalių trūks, nei kas išeis, o kartais SUPRISE, vienam poke pasirodo buvo trys skirtingi puzliai sumaišyti xD


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą