2011 m. kovo 25 d., penktadienis

Apie ligą - makšties kandidozė a.k.a. pienligė

Kadangi studijuoju mediciną, tai tikriausiai dėl to karts nuo karto per skype susilaukiu įvairių medicininių klausimų iš savo blogo skaitytojų. Didelė laimė, kad dauguma šių klausimų atsakyti galiu, o dar didesnė laimė tame, kad man užduodami klausimai būna tikrai protingi (nors liaudies išmintis byloja, kad kvailų klausimų nėra...). Todėl nusprendžiau apie dažniausiai klausimus dalykus parašyti blogo įrašiukų, kad galėčiau duoti nuorodą tokiems "klausėjams" ir nerašyti tų pačių triadų vėl ir vėl ;D

Iš karto noriu pasakyti, kad šis įrašas yra tik patariamojo pobūdžio.
Jis negali būti laikomas konsultacija, jis negali būti laikomas pakaitalo konsultacijai ir negali būti laikomas šaltiniu. Jis yra to lygio, apie kurį žmonės vėliau sako "o aš internete skaičiau".
Antra, kadangi yra galimybė komentuoti šį įrašą, prašau nerašinėti su klausimais apie kitas ligas ar uždavinėti tokių, į kuriuos galėtų, o ir turėtų atrašyti jūsų ginekologė (nes šis įrašas, kaip jau sako pats pavadinimas bus apie makšties pienligę). Panaršius internete galima išvysti, kad kai kurios moterys ir merginos stengiasi gauti atsakymus į ligas dėl kurių tikrai turėtų kreiptis į specialistą ir pyksta, kai to negauna. Tad, visus komentarus tiesiogiai nesusijusius su makšties grybeliais ar šiuo mano įrašu aš paprasčiausiai trinsiu lauk. Labai tikiuosi, kad suprasite kodėl. Aš neturiu nei žinių, nei kompetencijos į juos atsakinėti, ir tikriausiai niekas negalės pasakyti kas jums tiksliai galėtų būti nepamatęs jūsų gyvai ir neatlikęs reikiamų tyrimų.

1. Kas yra pienligė?

Apie pienligę pirmą kartą sužinojau, niekada neatspėsite kur... sekso reikmenų parduotuvėje! :)
Su draugėmis buvome užėjusios ir ieškojome dovanos-pokšto, kai pamatėme valgomų saldaininių moteriškų apatinių rinkinį. Norėjome jį paimti, kai pardavėja perspėjo, kad tokie dalykai - tiesus kelias susirgti pienlige, ir pasiūlė verčiau draugei nupirkti "nusirenginėjantį" rašiklį. Ir nors tuo metu pienligė nuskambėjo kaip kažkoks mistinis dalykas, puolantis tik "valgomų apatinių mėgėjas", bet vėliau, jau bestudijuodama supratau, kad tai - labai dažna problema, neretesnė už slogą ar kokias nors galvos pleiskanas. Įvairių šaltinių duomenimis makšties pienlige bent kartą gyvenime perserga 50-90% visų moterų.

Liaudiškai vadinamąją pienligę, arba kandidozę, sukelia Candida grybeliai (dažniausiai Candida albicans). Ir nors jums tikriausiai skamba labai baisiai, kad ligą gali sukelti kažkoks grybas, tačiau šis yra panašus į mielę ir gyvena ant viso mūsų kūno - burnoje, ant odos ir odos raukšlėse, išangėje, ant moterų ir vyrų lytinių organų. Ir taip toliau ir panašiai. Ką jis ten daro? Su kelių kitų rūšių grybeliais ir gausybe bakterijų jie atlieka labai svarbų darbą - maitindamiesi mūsų negyvomis nusilupančiomis ląstelėmis ir kūno išskyromis jie "mainais" mus saugo nuo kitų, piktesnių mikroorganizmų. Kaip kokie samdyti kareivėliai, kuriems mūsų kūnas yra visas pasaulis, kaip mums patiems - mūsų planeta. Ne tokie efektyvūs, kaip kad mūsų pačių, specializuotos ląstelės, tačiau vistiek labai svarbūs. Mūsų pačių imuninės sistemos ląstelės "praktikuojasi žudyti" tokio tipo sutvėrimus pirmiausiai ant šių sutvėrimų. Pvz.: burnoje gyvenantiems organizmas specialiai su seilėmis išskiria vitaminų, kad jie geriau tarptų. Mokslas nuolatos ginčijasi ar pernelyg agresyvus šių mikroorganizmų išnaikinimas antibakteriniais muilais ir panašiais dalykais nėra vėliau besivystančių kai kurių imuninių ligų ir alergijų priežastis.

Tačiau šie grybeliai yra nepavojingi tik sąlyginai. Minutėlę pagalvokite, kad net mūsų pačių kūno ląstelės kartais atsigręžia prieš mus ir susargdina likusį kūną vėžiu ar kita liga, todėl nenuostabu, kad kitų rūšių sutvėrimai gyvenantys ant mūsų kūno ar kūno viduje, tą padaro dar dažniau - kai jos supiktybėja tada ir atsiranda šita vadinamoji pienligė. Kadangi Candida gyvena praktiškai ant viso kūno, tai ir pienligė gali kilti bet kur - nuo odos galvos (viena iš šimtų pleiskanų priežasčių (o jūs stebitės, kodėl jūsų šampūnas nuo pleiskanų, kuris greičiausiai veikia vos porą priežasčių, neveikia :) )), iki pėdų (viena iš pėdų grybelio priežasčių - nagai stori ir geltoni į senatvę patampa ne nuo senatvės, o nuo štai tokių "gyventojų"). Kartais, kai kūnas yra itin nusilpęs, Candida netgi įsitaiso plaučiuose ir sukelia grybelinės kilmės plaučių uždegimą, o ypač pavojingais atvejais - pradeda tarpti žarnų spindyje ar tarp organų - sukeldama sisteminę kandidozę. Tačiau šiandien aš apsiribosiu tik vienu dalyku - makšties kandidoze. O dar tiksliau - lengva jos forma. Sunki, bet kurios kūno vietos kandidozė turi būti gydoma profesionaliai, dažnai sistemiškai veikiančiais vaistais (tenka gerti tabletes, ar į kraują turi būti leidžiami spec. vaistai).


(Candida Albicans. Iš wikipedia puslapio)

2. Tai kodėl ta pienligė būtent atsiranda?

Candida pasidaro "pikta" šiais atvejais:
 1. Jūsų imunitetas nusilpsta arba nebelieka bakterijų - natūralių Candida konkurentų jūsų kūno "ekosistemoje". Tai tikriausiai pati dažniausia ligos išsivystymo priežastis. Kažkodėl per TV reklamas vis rodo, kad vartojant antibiotikus jie išžudys ir žarnyno bakterijas (taip iš tikrųjų būna, kai kurie žmonės, kuriems leidžiama n antibiotikų rūšių, kartais ilgas savaites ar mėnesius), bet kol išžudys tuos milijardus jūsų žarnyčių E. coli ir dar žudys jas taip greitai, kad jos nespės nei ataugti, nei jų prisilaižysite nuo po troleibuso ar centų čiupinėjimo neplautų rankų, tai makšties kandidoze spėsite persirgti kokius penkis kartus. Mane asmeniškai šiek tiek pikdo tos reklamos ar kai vaistininkas bando įkišti probiotiko prie antibiotikų kurso skirtų profilaktiškai po danties plombavimo rėkdamas, kad aš idiotė, bet ne šiandien ta tema man purkštauti).
 2. Jūsų Candida pasikeičia. Taip gali nutikti šiais atvejais:
  • Ji mutuoja. Ar jūs patys tikite evoliucija ar ne, bet panašu, kad candida ja tiki ir vieną dieną viena iš tų milijonų candidų gali "sugalvoti", kad užteks būti romia mikrofloros avele.
  • Jūs užsikrečiate kita Candida. Tai - irgi labai dažna priežastis. Dažnai būna, kad po pirmų kartų su nauju lytiniu partneriu moteris suserga makšties kandidoze ir išsigąsta, kad pasigavo lytiniu keliu plintančią ligą. Kartais partneris gali žinoti, kad serga kandidoze, o kartais net neįtarti kad išvis tokių kandida, kad ir ne piktybinių turi (Lietuvoje Candida turi tik maždaug 70% žmonių). Dažnai moteris, nenorėdama liūdinti savo partnerio ar partnerės nieko jiem apie tai nesako, išsigydo infekciją, o vėliau ir vėl ją suserga, nes vėl užsikrečia to pačo porūšio kandidomis. Todėl gydytojai rekomenduoja susirgus vienam partneriu gydytis ir kitam, net jei jis simptomų ir nejaučia. Candida gali susirgti ir vyrai - dažniausiai lengva forma apsiriboja niežėjimu aplink apyvarpę ar penio galvutės išsausėjimu, bet liga gali ir plisti.
  • Labai svarbu suvokti, kad Candida grybeliai nėra lytiniu keliu plintanti liga. Dažniausiai jais užsikrečiama per maistą, neplautas rankas, matuojantis drabužius ar net "besitrinant" ankštuose troleibusuose, koncertuose ir taip toliau ir panašiai. Jeigu neturite šių grybelių iš viso, tai taip yra greičiausiai dėl to, kad jūsų imunitetas nesiruošia jų toleruoti ir vos jums jomis apsikrėtus - kaip mat sunaikina.

3. Kada ji dažniausiai atsiranda ir kaip jos išvengti?

Kaip jau minėjau, dažniausiai kaltas būna nusilpęs imunitetas. Jis gali nusilpti nuo bet ko - pradedant pavasariniu vitaminų trūkumu, baigiant tuo, kad susinervinote, kad jūs kažkas pastūmė eilėje prie kinkanų. Taip pat daugumai žmonių yra būdingas natūralus imuniteto stiprumo svyravimas kas tris savaites, o kai kurios moterys pastebi, kad lengva kandidozė jas ištinka likus savaitei prieš mėnesines. Stiprus imunitetas = grybai nebaisūs. Stiprus kandidų "priešas" organizme yra Lactobacillus - tai bakterijos, kurių galime rasti praktiškai KIEKVIENAME gyvame jogurte. Per TV reklamuoja, kad vieni jogurtai padeda "vėl pasijusti moterimi" ir panašiai, tačiau realiai šių bakterijų yra kiekviename jogurte ant kurio yra parašyta "bakterijų kultūra" ar "gyvas", ir kurio dangtelis pučiasi, vos tik jį palikus porai dienų ne šaldytuve (tokio aišku geriau jau nevalgyti :) ). (Prie progos noriu paminėti, kad kai vienus jogurtus reklamuoja, kad jie gerina imunitetą ar virškinimą ir mažina vidurių pūtimą, tai yra visiška nesąmonė, nes taip daro ir visi kiti gyvi jogurtai - imunitetą gerina ir kitų jogurtų bakterijos, o tas "valomasis" poveikis dažniausiai būna nulemtas, jei ne tų pačių bakterijų, tai inulino - natūralaus polisacharido, kurio pilna augaluose (apstu svogūnuose), kuris pagerina jau žarnyne gyvenančių bakterijų gyvenimą (mes jo nevirškiname, jos - taip), o šiaip yra naudojamas kaip vidurius laisvinamasis preparatas). Dar kartą akcentuosiu - jogurtą reikia valgyti :)

Taip pat dažnai būna kalti sintetiniai ar ankšti drabužiai, kurie sudaro geras drėgnas sąlygas daugintis visiems mikrobams ar grybeliams. Kartais išvengti pasikartojančių kandidozių užtenka vien tik pakeisti savo rengimosi įpročius. Profilaktiškai labai padeda ir miegojimas nuogai.
Taip pat geriau dažniau per dieną pasikeiskite kelnaites (jei iš makšties ir šiaip normaliom sąlygom teka daugiau išskyrų arba darbe ar prie mokslų nuolatos jūsų simpatija sukiojasi ;D ), negu naudokite dieninius higieninius įklotėlius. Tinginystė - vienas iš lengviausių kelių bet kokiai ligai.

Nėra jokių mokslinių įrodymų, kad kandidozes sukeltų dažni lytiniai santykiai ar jie patys - jeigu santykiai šiurkštūs žaizdelės ant lytinių organų gali palengvinti kandidozės atsiradimą. Taip pat gali ir dažnas lytinių organų plovimas su muilu - juos užtenka plautis su paprastu vandeniu (jokiu būdu negalima plautis makšties, nes galite tik dar labiau sujaukti savo mikroflorą). Parduotuvės pilna visokių spec. lytinių organų ploviklių, jei iš tiesų gali praversti, kai labai jau "striuka" arba silpnas imunitetas, tačiau daugiausia tai - pinigų traukimas.
4. Kokie yra pienligės simptomai ir kaip man žinoti, kad ją sergu?

Kandidozė sukelia vietinį išorinių lytinių organų ir makšties uždegimą - vulvovaginitą. Dėl to patinsta ir pasidaro raudonos vidinės, kartais ir išorinės lytinės lūpos, jas labai niežti, gali būti deginančio pavidalo skausmas (niežulys yra labai lengvos formos skausmas). Gali atsirasti žaizdelių - ir dėl nusikasymo ir dėl to, kad oda pasidaro labai jautri ir lengvai "nusitrina". Paraudusi ir skaudanti oda gali būti ne ne tik ant pačių lytinių organų, bet ir aplink juos odoje - viskas priklauso nuo to, kiek Candida yra išplitusi.

Taip pat iš makšties pradeda bėgti baltos ar balsvos išskyros. Kai kurios moterys sako, kad jos panašios į varškę. Išskyroms kartais būdinga, kad jos būna prilipusios prie makšties vidinių sienelių. Tačiau jos niekada neturi blogo kvapo. Jeigu yra blogas kvapas - nedelsiant kreipkitęs į ginekologą, kadangi tai reiškia, kad yra pūlinis bakterijų sukeltas procesas ir jis yra tiesiogiai pavojingas jūsų gyvybei. Tiesą sakant, įdomu tai, kad Candida išskyros ne tik neturi blogo kvapo - dažnai jos išviso neturi jokio kvapo (pats grybelis niekaip nekvepia), o jeigu kandidozė išsivysto sutrikus makšties mikroflorai, tai moteris toje vietoje iš viso praranda jai prieš tai buvusį būdingą kvapą, kurį suteikdavo bakterijos skaidydamos natūralias makšties išskyras ir nusilupusias ląsteles (panašiai, kaip prakaito kvapą suteikia ne jis pats, bet ant odos gyvenančios bakterijos), o jeigu gebate užuosti feromonus, tai tos išskyros kvepės netgi maloniai, kadangi moters kvapo nebegoš bakterijų skaidymo produktų kvapas, o ir pačių feromonų, dėl juos gaminančių ląstelių geresnio aprūpinimo krauju galės išsiskirti daugiau. (Lengviausias būdas sužinoti ar gebate užuosti feromonus yra pasitikrinti ar gebate atskirti natūralius raudonplaukius pagal jų kūno kvapą iš kitų plaukų spalvos žmonių (tikriausiai esate skaitę ar matę filmų, kuriuose raudonplaukių kvapas akcentuojamas (pvz: Patriko Suskido "Kvepalai: vieno žudiko istorija")). Taip pat jūsų pačių feromonų kvapas ar jūsų partnerio, kuris jums gali atrodyti kaip pats kiečiausiai pasaulyje kvepiantis dalykas, gali būti atgrasus kitiems žmonėms. Taip jau gamta sutvarkė).
100% diagnozuoti kandidozę gali tik ginekologas paėmęs iš makšties tepinėlį. Jeigu kandida kartojasi dažniau kaip 3 kartus per metus, arba jeigu yra daugia nei vienas simptomas be lytinių lūpų patinimo ar niežulio, jeigu iškyros yra bet kokios kitos spalvos kaip baltos ar turi kokį nors kvapą, jeigu ligą lydi silpnumas ar nemiga - tuojau pat kreipkitęs į savo ginekologą.

4. Neeinant pas ginekologą, kaip ją išsigydyti?

Lengviausias būdas nueiti į vaistinę ir paprašyti tepalo arba žvakučių nuo makšties kandidozės. Jeigu prašysite tiesiog nuo kandidozės žioplesnė vaistininkė gali suprasti, kad norite ar mažam vaikui ("pampersų" liga), ar nuo pėdų grybelio ir nors vaisto veiklioji medžiaga greičiausiai bus ta pati, bet skirsis jos kiekis vaistiniame preparate ir forma.
Jeigu pirksite tepalo greičiausiai gausite jo tikrai daugiau, nei jums reikės - visą "tūtą", išsigydyti greičiausiai užteks 1-3 patepimų (tepalas paprastai naudojamas gydyti pažeistai odai), tačiau jį teptis lengviau nei naudoti žvakutes (taip pat gali būti maloniau psichologiškai) galėsite palikti ateičiai namų vaistinėlėje :)
Taip pat kandidozė dažniausiai praeina savaime per 4-14 dienų, dažnai moterys pastebi, kad praeina su mėnesinėmis, bet tikrai neverta nei kankintis nei rizikuoti, kad ji išplistų plačiau.

Žinoma ir liaudies medicina turi savų "patarimų" - nuluptos česnako skiltelės kišimas į makštį ir tepimas arbatmedžio aliejumi yra tikriausiai patys populiariausi. Nerekomenduoju nė vieno. Jie gal ir nepakenks, jeigu kandidozė yra lengvos formos - apsiribojanti tik niežėjimu ir viskas, bet ar padės, tai tikrai nežinau :D Jeigu labai jau norite "natūralių" medžiagų, tai galiu jus nuraminti, kad į daugumą nehomeopatinių kremų vis tiek yra dedama tokių medžiagų, kaip migdolų aliejus (minkština odą ir lengvina niežulį) :)
5. Man baisu eiti pas ginekologą.

Nereikia ginekologo bijoti.
Jeigu jums daktaras nepatinka ar yra nemalonus - visada galite pasirinkti kitą (patikėkite, kartais pacientai nori pakeisti gydytoją vien tik dėl to, kad nepatinka plaukų spalva :) ).

Pirmą kartą geriausia yra nueiti po pirmų mėnesinių (jeigu esate jaunesnė nei 16 metų, turėsite eiti su mama ar tėvu, ar vienu iš globėju). Tikrai nebijokite, kad būsite raudona, prakaituotais delnais, mikčiojanti ar jūsų kūnas pasirodys kažkoks kitoks, nei visų kitų.
Jeigu žinote, kad turėjote nueiti po pirmų mėnesinių, o dabar jau esate gerokai vyresnė ir nenorite gydytojui pasirodyti "neatsakinga" taip vėlai eidama pirmo profilaktinio pasitikrinimo, tai pasakykite, kad susiradote lytinį partnerį ir norite pasitikrinti ar jums viskas gerai (juk tikrai nenorėtumėte pradėti kraujuoti po pirmos sueities, ar kad ji būtų skausminga ir vėliau jūsų partneris graužtųsi, kad su juo jums nemalonu, ar kad jus kažkaip sužalojo). O jeigu yra kažkokia problema - tai tuo labiau nueikite ir pasakykite, kad atėjote būtent dėl šitos problemos.

Kiekvieno gero gydytojo pirmas tikslas yra jums padėti. Kiekvieno gero paciento pirmas tikslas yra pasveikti.

Dažniausiai moterys bijo būtent makšties apžiūros su skėtikliu, ginekologas jūsų paklaus ar esate nekalta - jei tokia esate, tuomet per pilvą ultragarsu apžiūrės vidinius lytinius organus, nenaudodamas makšties skėtiklio (kad nepažeistų mergystės plėvės), bet, esant reikalui galį panaudoti mažo dydžio makšties skėtiklį (ginekologinė apžiūra gali būti atliekama net ir labai mažoms mergaitėms), nereikia nieko baimintis. Kaip ir pas bet kurį kitą gydytoją jūs visuomet galite išeiti.

Asmeniškai galiu pasakyti, kad esu buvusi ir pas poliklinikos ginekologus ir pas "privačius". Poliklinikos man patiko labiau, nes visada būdavo labiau įgudę, švelnesni ir "nevyniodavo nieko į vatą". Bet čia - skonio ir piniginės reikalas :) Tikiuosi mano įrašas jums nors kiek padėjo ar padės ateityje, tikriausiai parašiau ne viską, ką norėjau ir ką būčiau galėjusi (nes viskas parašyta "vienu prisėdimu iš galvos" bet, visada yra "gūglius" paieškoti kitų nuomonių ir rimtų straipsnių ;D

111 komentarų:

 1. ohom, nesitikėjau tokio įrašo :) turiu pripažinti, kad buvo įdomu paskaityti, manau, kad labai gerai parašytas šis įrašas.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū už informatyvų straipsnį :) ir už tai, kad priminei, jog reik nueit pas ginekologą. Gėda pelėda, bet niekad nebuvau, nes tikrai žiauriai žiauriai bijau :( mane kaip kokią Proserpiną reikia pagrobt ir nutempt...

  Šiandien nusipirkau jogurto :)

  Beje, ar jau svarstai, kokios pakraipos gydytoja ketini būti? :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Buvo tikrai įdomu paskaityti. Internete skaičiau daug apie šią ligą, bet visi aplink pirštą suko. Geriausia ką sužinojau, tai su ramunėliu viralu apsiplauti intymias vietas tokiam reikalui ištikus.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Noreciau pasiteirauti o kaip del vyru? pas koki daktara jiems reiktu kreiptis?

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pas urologą arba pas šeimos gydytoją (jis greičiausiai parašys siuntimą urologui.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ar galima susirgti tokiomis ligomis paauglysteje, ir ar reiketu tokio amziaus kreiptis pas ginekologe?

  AtsakytiPanaikinti
 7. Taip - susirgtai galima (dažniausiai pirmas susirgimas ir būna paauglystėje, nes ima keistis išskyrų iš makšties sudėtis, gyvenimo būdas, mergina turi išmokti laikytis kitokių higienos įpročių, nei kad vaikystėje), o pas ginekologę/ginekologą reikia kreiptis visuomet kai yra klausimų. Pirmą kartą rekomenduojama nueiti po pirmų mėnesinių. Egzistuoja ir vaikų ginekologai, todėl baimintis tikrai nereikėtų.

  AtsakytiPanaikinti
 8. labai jau atsiliepta apie vaistininkes ne is geriausios puses,tikrai ateidamas pirkti vaistu vaistininke isklausineja kam jis bus naudojamas,ir jei mato realia problema visada nukreipiama pas gydytoja,ir dar-zioplu vaistinikiu nebuna,tiesiog profesija to neleidzia;)
  gyvenkim draugiskai

  AtsakytiPanaikinti
 9. Visokių vaistininkių yra :) Belieka tik pasidžiaugti, kad yra tokių, kurios nėra tiesiog kasininkės žinančios kur kas guli.

  :< dažniau esu nusivylusi vaistininkėmis, nei pasidžiaugusi. Kartą vaistinėje buvau hipoglikeminės būklės, tai dar aprėkė, kad ko svirduliuoju ir gąsdinu pirkėjus, o kitą kartą nesutiko parduoti vaistų su galiojančiu receptu (galiojo dar 2 mėnesius), aiškindama, kad reikia iš karto nusipirkti visam laikui, o ne vaikščioti pirkti kas mėnesį (tikriausiai ji tingėjo forminti kokį tai popierėlį)... Tą kartą suprata kiek daug žmonės išleidžia vaistinėse, nes tiems vaistams visam recepto laikui pinigų niekad nebūčiau turėjusi :D ...

  AtsakytiPanaikinti
 10. labai naudingas straipsnis. tik noreciau suzinoti toki dalyka apie situos nelemtus grybus.sergu kandidoze. neturejau net itarimo, kad tai gali buti uzkreciama. vonioje maudziausi su kudikiu. ivyko nenumatytas dalykas, kudikis itrauke vandens ir uzsikosejo. mano klausimas butu, ar imanoma, kad vaikas galetu susirgti grybeliniu plauciu uzdegimu del to, kad pateko i kvepavimo takus vandens, kuriame maudziausi as, sirgdama Candida albicans? buciau dekinga uz jusu nuomone.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Atsakyti tiksliai negaliu, kadangi nežinau kokio sunkumo kandidoze sergate ir kokio "stiprumo" sveikatos yra jūsų vaikelis.

  Tačiau, jeigu kandidozė yra nesunkios formos, smarkiai abejočiau, kad jis galėjo pasigauti plaučių kandidozę.

  Jeigu jis ja jau serga (ji jam jau yra diagnozuota) ir baiminatęs, kad vaikelis galėjo taip užsikrėsti dėl jūsų kaltės, tai galiu jus patikinti, kad dėl ligos kaltas pirmiausiai nusilpęs vaiko iminutetas - šių grybelių yra pilna visur aplinkoje, juos galima įkvėpti net su dulkėmis gatvėje.


  Vis dėl to, jeigu yra taip, kad po vonios įkvėpimo vandens vaikelio sveikata ar elgesys atrodo pasikeitęs, tai gali reikšti, kad jis galėjo susirgti kita liga - vandenyje buvęs muilas, šampūnas, kokios nors vonios putos ar maudymosi aliejus galėjo sudirginti kvėpavimo takus ir sudaryti sąlygas įprastiniam kvėpavimo takų virusui prikibti, taip pat galėjo išprovokuoti alerginę reakciją.
  Tik jus ir jūsų vaikelį gydantis gydytojas gali pasakyti tiksliai ir suteikti jums reikalingus atsakymus.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Labai Jums ačiū, šiek tiek nuraminote. Mano kandidozė niekuo neįpatinga, sergu pienlige, kaip ir daugelis moterų po nėštumo ir gimdymo nusilpus imunitetui, dėl hormonų pokyčių ir pan. :). O vaikelio imunitetas manyčiau yra kaip ir kitų intensyviai krūtimi maitinamų kūdikių. Taigi tikiuosi, kad nieko ir nenutiks...
  Bet kokiu atveju, ačiū už atsakymą. Linkiu neprarasti šito geranoriškumo ir noro padėti ligoniams, kurį turite ir sėkmės Jums ateityje :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. o ar ginekologui galima tureti lytiniu santykiu su pacientemis?

  AtsakytiPanaikinti
 14. Ne - tai būtų neetiška (kai kuriais atvejais ir neteisėta).
  Geri gydytojai vengia ar net griežtai atsisako gydyti savo artimuosius, nes suveikia žmogiškasis faktorius - atsiranda "aklumas" sunkioms ligoms, ar sunkių ligų simptomams. Jeigu tarp gydytojo ir paciento pradeda atsirasti romantiški santykiai, tai paprastai gydytojas atsisako to asmens kaip paciento, t.y. perleidžai jį kitam gydytojui, arba tą padaro pats pacientas.
  Ginekologas itin vengtų tokių situacijų, kadangi galėtų būti itin lengvai apkaltintas savo pacienčių prievartavimu (dėl specifinių gydytojo-paciento santykių ir pasitikėjimo), netekti licenzijos, gero vardo ir būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

  AtsakytiPanaikinti
 15. Esu paauglė. Nežinau, ar sergu kandidoze ar ką, bet po kiekvienu menstruaciju, praėjus 2 savaitėms atsiranda jos simtomai. Lytiniu lūpų niezejimas, kažkokiu baltu, minkstu isskyru apsivelimas. Bet man ne raudonuoja, o pabaltuoja tos lupos. Lyg oda butu isbrinkusi. Esu higienkska.

  AtsakytiPanaikinti
 16. norejau paklausti,kas gali atsitikti,jeigu kandidoze nera gydoma.sakykim jeigu matau jos simptomus,bet nieko nedarau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jeigu nesergate kita liga, kuri būtų nulėmusi imuniteto nusilpimą, tai nuo kandidozės išgysite, bet lėtai. Blogiausia kas gali atsitikti, tai kandidozė gali komoplikuotis bakterine infekcija, o ši negydoma gali sukelti nevaisingumą ar net mirtį.

   Panaikinti
 17. Laba diena,skaičiau straipsnį apie pienligę jis tikrai labai naudingas,kadangi šiuo metu esu užsienyje neturiu galimybės apsilankyti pas ginekologą,turiu arbatmrdžio aliejų,kuriuo prausiuosi,ir niežulys dingo,jaučiuosi geriau,nakčiai dedu tamponą,bet nežinau kiek ilgai jį turiu dėti,ar praėjus niežuliui,ačiū Jums už atsakymą

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Laba diena, deja, bet, kaip suprantate negaliu atsakyti į šitą klausimą, nes visiškai nežinau situacijos.
   Geriausiai būtų apsilankyti pas ginekologą, jei tik pasitikite šalies medicinine priežiūra.

   Panaikinti
 18. o ar sergant pienlige galima pastoti

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Galima, bet tai nereiškia, kad pienligės gydyti nereikia.

   Panaikinti
 19. TUREJAU SISTEMINE KANDIDA,KUR LABIAUSEI JAUCIAU PERSTEJIMA LYTINIU ORGANU.IR TAIP 10 METU JAUCIU KARTAIS PERSTEJIMA.AR TAIP IR NEPRAEIS MAN TAS PERSTEJIMAS.AR IMANOMA PASVEIKT,KUOM GYDYTIS.TIESIOG ESU KAIP NEIGALUS ZMOGUS,NEGALIU GYVENT NORMALU GYVENIMA.DEKUI ISANKSTO

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Turėtumėte kreiptis į gydytoją, nes pasikartojantis perštėjimas nebūtinai yra kandidozės požymis, todėl be išsamių tyrimų bet koks gydymas būtų kaip šaudymas į dangų.

   Panaikinti
 20. dar apie savo sveikata dabar vartoju ketocanozole po 1 tablete i diena ir jau pirma diena perstejima nebejauciu.tai kandidozes ir buvo pozymis,nes vaistai nuo kandidos ir yra.lytiniu santykiu neturiu ir neturejau,negaliu turet.del to pasikartojancio perstejimo.gal galetumet patart kokius issamius tyrimus pasidaryt ir del vezio vulvos ar biopsija turetu viska parodyt,jai yra kas rimciau.tepineli paeme grybo nera,o perstejimas yra,pradejau gert nuo kandidos ketocanozole ir perstejimas praejo.kaip suprast.dekui isanksto

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš tikrai nepakomentuosiu geriau, nei jus gydantis gydytojas - pirmiausia klauskite jo. Jis geriausiai patars ar jūsų atveju tyrimai yra reikalingi, ar ne, padės įvertinti jų riziką. Visgi nėra tokių tyrimų, kurie parodytų, kad kažkas yra/nėra 100%, nes gyvenime tikriausiai iš viso nieko tokio nėra. Perštėjimas galėjo praeiti dėl gydymo, o galėjo tik sutapti tas praėjimas. K

   Panaikinti
 21. Ar įmanoma gauti pienlige masturbuojantis? Ar dėl jos gali sutrikti menustracijų ciklas?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Masturbuojantis įmanoma pernešti įvairius nešvarumus arba pažeisti gleivinę, dėl ko gali lengviau pakliūti įvairios infekcijos. Vis dėl to pati masturbacija, kaip dalykas, pienligės atsiradimo neskatina.
   Dėl pienligės mėnesinių ciklas sutrikti negali. Bet jeigu sergate pienlige ir labai dėl to išgyvenate jis gali sutrikti dėl streso arba pienligės užpuolimas byloti apie imuniteto nusilpimą dėl kažkokios ligos, kuri gali daryti įtaką ir mėnesinėms. Geriausia tokius klausimus aptarti su savo ginekologe - ji jums išsamiai atsakys į visus rūpimus klausimus arba nukreips reikiama linke :)

   Panaikinti
 22. sveiki, gydausi kandida nuo vasario men. Gydytojas skyre diflucan (nemazai tableciu suvalgiau) nepadejo... tada dida, greifrutu seklu ekstrakta, bifido bakterijas ir dabar 2 men geriu orungal (savaiteje viena kapsule) ir toliau man persti:( ar galetumete ka patarti?

  AtsakytiPanaikinti
 23. Kreiptis vėl į savo gydytoją, kad būtų patikslinta diagnozė.

  AtsakytiPanaikinti
 24. Esu 52 metu, nesenai po antibiotiku gavau grybeli, geriau flukonozolio tabletes , atrodo viskas praejo nieko nejauciu, bet tik po lytiniu santykiu vel jauciu perstejima, niezuli makstyje, Vyras taip pat geria nuo grybelio vaistus, turejo prostatita, gydosi. Nezinau ar tai vel man pasikartojo grybelis, ar tai kokios kitos problemos. Dekoju uz atsakyma.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveiki, turėtumėte šiuo klausimu kreiptis į Jus gydžiusį ar savo šeimos gydytoją. Jūsų minimų simptomų priežasčių gali būti daugiau, nei grybelis - tai pavyzdžiui, tik pavyzdžiui, gali būti natūralus šiam amžiui estrogenų kiekio (moteriškų hormonų) sumažėjimas organizme, kurio sukeltą diskomfortą makštyje padeda įveikti ir specialūs vietiniai preparatai. Gali būti, kad diskomfortas kyla dėl tų pačių priežasčių, dėl kurių po antibiotikų įsimetė grybelis, nes antibiotikai tik palengvina atsiradimą, bet nesukelia pačios kandidozės.

   Panaikinti
 25. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 26. Sveiki. Esu paauglė. Ir įtariu jog susirgau šita problemyte, nes visi simptomai atitinka. Viskas prasidėjo prieš tris dienas ir man taip pirmą kartą. Įtariu, jog čia ir vėl kalti mano nervai (jau nebežinau ką su jais daryt, man tiesiog važiuoja stogas...) nes pastaruoju metu iškilo daugybė ligų, kurių priežastis yra nuo nervų. Kaip manot, ar viskas susitvarkys savaime, ar vertėtų bėgti į vaistinę ar dar kur? Su mama kalbėtis tiesiog nenoriu, nes mes labai mažai bendraujam... :/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labas, tikrai negaliu pasakyti ar susitvarkys ar ne, ir ar ligos dėl nervų, ar nervai dėl ligų.
   Bet galiu pasakyti štai ką - jeigu esate jau vyresnė, turite 16 metų ir daugiau, tai galite kreiptis į gydytojus be lydinčios mamos, tėvo ar globėjo. Jeigu esate jaunesnė, tuomet teks arba perlipti per save ir vis dėl to su mama ar kitu artimu šeimos nariu pasikalbėti. Jeigu tikrai tikrai nenorite su jais kalbėtis (o tai gali būti visiškai normalu, nes tikrai ne visi tėvai patys nori su vaikais kalbėtis), tai tuomet bent pamėginkite pasikalbėti su mokytojais, mokyklos psichologu, bent apie įtemptus nervus ir ką Jums dėl to daryti. Jokiu būdu nenuleiskite rankų ir nesileiskite, kad suaugę Jūsų problemas nustumtų, kaip nereikšmingas, nes jos tikrai egzistuoja ir daug iš jų savo laiku liko su jomis vieni ir dabar net neigia, kad tokios iš viso gali būti.
   Nežinau kiek man išėjo pasakyti ką norėjau, bet tikiuosi mano komentaras nors truputį padėjo :)

   Panaikinti
 27. Labas vakaras, pries daugiau nei metus pirmą kartą susirgau pienlige, išsigydžiau. Po keletos mėnesių pasikartojo, vėl gydžiau ir taip dar daugokai kartų, o dabar pienligė man pasikartoja tik labai švelnios formos (neperšti labai, tik išskyrų padaugėja pienligei tipiškų ir kvapas jaučiamas rūgštokas) ir paprastai prieš mėnesines. Girdėjau, kad toks niekaip neišsigydymas gali būti susijęs su mikoplazmomis, ureoplazmomis ar panašiai (kažkokių tokių panašiai vadinamų dalykėlių tyrimą reikią pasidaryti ir jas neva naikinti atrodo jeigu turi). Ar tai tiesa ir jeigu ne tai kaip išsigydyti visam nuo šitos piktybės?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveiki. Pirmiausiai tai reiktų išsiaiškinti kas ten iš tiesų Jums yra. Turėtumėte susisiekti su savo ginekologu - tam tikros išskyros priklausomai nuo ciklo yra visiškai normalus dalykas, tik apie jį reklamuose, moterų žurnaluose ir panašiai nerašo, nes tai "neparsiduoda". Esant reikalui gydytojas paskirs ir tyrimus, ir gydymą.
   Jūsų minėti mikroorganizmai iš tiesų gali sukelti tam tikrus simptomus ir kai kuriais atvejais turi būti gydomi. Vis dėl to - tai labai specifiškos bakterijos, kurios vienai moteriai gali sudaryti normalią makšties mikrobiomo dalį, o kitai - jau būti pavojingos ar sukelti tiesiog nemalonius pojūčius. Todėl jų tyrimas, o tuo labiau naikinimas būtų tikslingas tik labai labai gerai išnagrinėjus Jus ir Jūsų gyvenimą (įskaitant ir seksualinį) prieš tai. Be ginekologo, kuriuo pasitikėtumėte, ir prieš tai padarytų paprastesnių (ir pigesnių ar pilnai ligonių kasų dengiamų tyrimų) šių mikroorganimų paieškos greičiausiai bus tik laiko gaišimas ir pinigų su lūkesčiais mėtimas :/

   Panaikinti
 28. Laba diena, man prieš beveik mėnesį nustatė candida albicans. Naudojau macmiror tepaliuką, macmiror complex žvakutes, dabar gavau diflucan tris dozes ir flugenil žvakučių.. jau ir tas įpusėjau..ir pats skausmas, niežėjimas kažkiek apmažėjęs (jei lyginant pirmas sirgimo dienas). Tačiau vis dar diskomfortas didelis.. lyt santykių gydymo metu vengiam.. Nebežinau ką po to reiks daryt.. Ar ji išgydoma? Atsisakiau visų saldumynų, duonų, bulkų, bulvių, cukrų ir t.t. mažinu apskritai angliavandenius... Apatinį trikotažą keičiu tris kartus per dieną.. Nebežinau, ką dar darau negerai... Būsiu dėkinga už bet kokius pamąstymus.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveiki.
   Čia pamąstymų nereikia.
   Jums reikia grįžti pas gydytoją ir tikslinti diagnozę, gydymą ar ieškoti gretutinio susirgimo.

   Panaikinti
  2. Na taip, tik lapelis pas ją vasario 20d. Kaip gadina gyvenimo kokybę ši liga.. ir dar ta nežinomybė baigsis tai kada nors ar ne.. :(

   Panaikinti
  3. Paskambinkite, arba nueikite pas kitą, kuri priimti gali. Visada su gydytoju, ne tik ginekologu, aptarkite kokiu atveju galite kreiptis anksčiau laiko ir kaip/kur, jeigu gydymas akivaizdžiai neefektyvus ar Jums blogėja.

   Panaikinti
 29. Kiek teko domėtis kova su candida, pirmiausia reikia susitvarkyti virškinimo sistemą. "Kadangi grybelis mėgsta cukrų, būtina jo vengti visose formose (dekstrozė, cukrozė, gliukozė, maltozė, laktozė, fruktozė). Nereikėtų valgyti vaisių, išskyrus tuos, kurie turi mažai cukraus – braškės, vyšnios, papajos - bet ir jas su saiku. Perkant maisto produktus, reikia skaityti etiketes, kad sudėtyje nebūtų cukraus.
  .... Reikia atsisveikinti su kviečiais, rugiais, pienu, sūriu, alkoholiniais ir kofeino turinčiais gėrimais, bulvėmis, medumi, grybais, actu: visi šie produktai skatina grybelio augimą. Reikia laikyti visus maisto produktus šaldytuve, tinkamai supakuotus, kad išvengti pelėsių atsiradimo....
  Apibendrinant - pirmenybė teikiama mažai angliavandenių turinčiai dietai. Angliavandeniai virškinamajame trakte skaldomi iki gliukozės, o ji maitina grybelį. Taip pat reikėtų reikėtų vengti maisto, turinčio krakmolo: saldžių bulvių, pastarnokų, moliūgų. Skirtingi žmonės jautrūs skirtingiems produktams. Pats žmogus geriausiai jaučia, ko jam derėtų vengti. Bet visų rūšių cukraus PRIVALOMA vengti...."
  Plačiau skaitykite:
  www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/patarimai/Naturalus_kandidozes_nugalejimas

  AtsakytiPanaikinti
 30. Sveiki, gal man patarsit. O vyrams būna tokie simptomai, kad niežti kapšelį? Retokai, bet kaip skruzdės paropinėja. Tyriausi nuo visokių ligų - grybelio ir kitų, net herpes viruso, bet gydytojai apart cinko tepalo nieko nepataria - suverčia nervinei reakcijai. Bet supratau kad nuo manęs užsikrėtė kitas žmogus, tada peržiūrėjęs ligų sąrašą, dariau analizę herpes virusui. Išbandžiau ir pats įvairias priemones nuo niežų, grybelio, sieros tepalą. Kiekviena nauja priemonė trumpam prislopina niežėjimą, po to vėl atsinaujina. Jeigu priemonė dirginanti - nusilupa oda, bet vėl po kiek laiko atsinaujina ropinėjimas. Bandžiau jau ir techninius visokius nuodus - niekas nepadeda. Ką galit patarti dar išsitirtiiš mokamų tyrimų, nes užsiregistravus, vėl patekau pas tą pačią gydytoją ir mažai ko tikiuosi.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Patarčiau pasakoti gydytojai apie tai, ką jau bandėte ir savo pasiryžimą sumokėti už papildomus tyrimus. Jeigu tai nervinė reakcija, kas yra labai galimas dalykas, tuomet gydytoja turėtų pasiūlyti pagalbą būtent šiai reakcijai susilpninti ar patarti į kokį specialistą kreiptis.
   Jeigu nepadeda vietinis gydymas, tuomet visuomet reikia ieškoti sisteminių priežasčių - toks niežulys yra būdingas kai kurioms ligoms ir būklėms, kurias įtardama gydytoja paskirs reikiamus tyrimus. Gydant tas būkles, niežulys irgi turėtų susilpnėti. Gydytoja gali vienu metu pasiūlyti ir sisteminės ligos paiešką ir kreipimąsį pas psichoterapeutą ar kitą panašų specialistą. Jeigu šis niežulys "dėl nervų", kaip sako liaudis, jis labai padės. Jeigu ne dėl nervų, tai padės nesusirgti kitomis ligomis, kurias sukeltų nervavimasis dėl niežulio iki bus rasta jo priežastis ar bent jau efektyvus simptominis gydymas.

   Panaikinti
  2. Taip, bet gi rašiau, kad užkrėčiau vieną žmogų. Todėl nervinėms nurašyti negaliu. Dėl tarimosi su gydytoja, aš ir per pirmą vizitą pas ją išvardinau, ką bandžiau. Bet jinai tik vidinį turinį paėmė tyrimui, rado kažkiek gardnerelų, išrašė vaistų ir tuom baigėsi. Pas kitą užsirašiau - ta nors nuo grybelio atliko tyrimą, bet nerado. Ėjau į kitą polikliniką, ten tą tepalą išrašė. Ką dar galima išbandyti iš tyrimų, kurių sąrašas publikuotas laboratorijų sąraše? Kandidozę ar 4 LPL ligas komplekte? Bet vargu ar nuo vidinių mikrobų būtų toks poveikis odos paviršiuje? Kokius dar galima bandyti? Moliuskus? Net nežinau kaip toks tyrimas atliekamas?

   Panaikinti
 31. Ant makšties šoninių sienelių pastebejau baltos spalvos išskyrų, tačiau turinčių nelabai malonų kvapą. Taip pat ant liežuvio atsirado spuogiukų. Po kelių dienų pradėjau kraujuoti. Ar tai pienligė? ir ar kraujas pasirodė dėl pienligės ar dėl mėnesinių (jos panašiu metu ir turėjo pasirodyti) ?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Iš aprašymo tai panašiausia į sutrikusią makšties mikroflorą. Tai, kaip ir spuogelių atsiradimas ant liežuvio gali būti susijusęs su ciklu arba su pervargimu, nepilnaverte mityba ir panašiai. Makšties mikroflorai pagerinti salygas galima įsigyti vaistinėje nereceptinių makšties ovulių ir panašiai, bet reiktų peržiūrėti kelis mėnesius atgal ar nebuvo kažkokio stresinio išgyvenimo, kas nors gyvenime smarkiai nepasikeitė.
   Jei simptomai išlieka, ar blogėja protingiausia būtų kreiptis į ginekologą ar šeimos gydytoją.

   Panaikinti
 32. Iš viso, odos grybelis yra labai pavojingas ir visai nesvarbu, ar makštyje ar ant rankų. Na, aišku, nemirtas odos grybelis, bet labai nemalonus reikalas ir ilgai gali tekti gydytis.

  AtsakytiPanaikinti
 33. Kiek žinau, tai jei ši liga yra ilgai negydoma ir ignoruojami jos simptomai, tai gali prasidėti netgi gimdos uždegimas, kurio pasekmės tikrai skaudžios

  AtsakytiPanaikinti
 34. Tai tikrai labai bjauri liga, tačiau vaistai tikrai gali padėti ją greičiau išgydyti. Svarbiausia ilgai negaišti ir kreiptis į gydytojus :)

  AtsakytiPanaikinti
 35. Odos ligos iš tikrųjų yra baisios todėl reikia labai saugotis.

  AtsakytiPanaikinti
 36. noriu pastoti, bet neseniai esu išsigydžiusi pienligę ir nenoriu, kad ji pasikartotų po lytinių santykių. Beje, ar pienligė gali turėti įtakos pastojimui? Ir ar gali pakenkti vaisiui, jei pastojus sergi šia klastinga liga?

  AtsakytiPanaikinti
 37. Sveiki, norėjau pasidalinti- ginekologijos klinika Vilniuje, kurioje buvau prieš porą mėnesių patarė apsilankyti pas gydytojus kas tris mėnesius, tuomet galima atlikti specialų tyrimą ir užkirsti kelią prieš ligai įsibėgėjant.

  AtsakytiPanaikinti
 38. Sveiki, esu jauna, man tik 13-ką. Manau, kad ir aš susirgau šia liga. Menesines turi prasidėti kitą sav, bet deja niekaip negaliu ramiai išbūti nepasikasiusi, žiauriai niežti. Makštis patinusi, vaikštau su higieniniu įklotu, nes išskyros bėga lyg varškė. Ar kreiptis į mamą ar ginekologus, ar man kažkaip praeis? Ačiū

  AtsakytiPanaikinti
 39. Tepuosi tepalu " sudocrem". Siek tiek lengvina situacija, ne taip niezti ir drekina oda ( nes yra labai sausa. Atrodo lyg buciau prisitrynus). Ar man tas kremas nepakenkd?

  AtsakytiPanaikinti
 40. Tai kaip suprantu tai nėra lytiškai perduodama liga kaip, kad chlamidijos ar kitos?

  AtsakytiPanaikinti
 41. Įdomus įrašas, tikrai pravers susidūrusioms su makšties kandidoze. Baisus visi šie grybeliai. Net nežinojau, kad kandidozė gydoma į kraują leidžiant specialius vaistus, aišku tik tada jei formą yra sunkesnė. Didžiulis minusas tas, kad bet koks stresas įtakoja šią ligą.

  AtsakytiPanaikinti
 42. Sveiki, pirmą kartą susirgau pienlige kai man buvo 16m, jokio supratimo neturėjau kas tai ir nekreipiau į ją dėmesio, po pusės metų iš niekur nieko baigėsi. Pradėjau draugaut su vaikinu ir pirmas kartas buvo 17m,po to laiko vėl prasidėjo pienlige ir pradėjo trukdyti lytiniam gyvenimui, dėl to pradėjau gydimus. Gydausi daugiau nei metus, bet visiškai niekas nepadeda, pradėjau gydyt vaikiną - jokių pasikeitimų. Darau viską ką liepia gydytoja, bet viskas veltui. Tiek pinigų, nervų ir laiko gaišinu dėl pienligės. Buvau ir pasėlio tyrimus dariusi. Sakė pabandyt Diflucan 6 mėn gert prieš mėnesinės. O jau tuoj po poros dienų teks gerti 5kta tablete. O išskyros kaip liko taip liko ir dar niežulys šiandien atsirado. P. S. Prieš savaitę tepinelio tyrimas rodė kad viskas gerai... Bet pastebėjau dažnai būdavo jog kai išrašydavo žvakučiu, sunaudodavau jas ir ateidavau pasitikrint - tepinelis švarus, o po savaitės ar dviejų vėl tas pats...

  AtsakytiPanaikinti
 43. Būna gi kad nuo pienligės sukyla temperatūra kitoms moterims, cia vienas is signalu netgi. Bet neduok tu Die susirgt kada tokiu brudu. Ir kodėl mums moterims tokios nesamones buna, o vyram nieko. Svarus ;/

  AtsakytiPanaikinti
 44. Tai yra labai nemaloni liga ir su ja reikia kovoti, kadangi ligos simptomai laikui bėgant gali tik paūmėti. Yra labai daug įvairių priemonių naudojamų grybelio gydimui .

  AtsakytiPanaikinti
 45. Labai patiko Jūsų straipsnis! Jau seniai ieškojau tokios išsamios informacijos, nes mane gana dažnai, gal tiksliau pasikartojančiai kankina grybelinis makšties uždegimas, kuris yra žiauriai varginanti liga. Esu bandžiusi ir natūralius gydymo metodus ir žvakutes.

  AtsakytiPanaikinti
 46. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 47. Manau, visos sutiks, kad kandidozė - viena iš nemaloniausių ligų. Tas odos niežėjimas, pleiskanojimas sukelia ne tik prastą estetinį vaizdą, bet ir diskomfortą.

  AtsakytiPanaikinti
 48. Manau, visos sutiks, kad kandidozė - viena iš nemaloniausių ligų. Tas odos niežėjimas, pleiskanojimas sukelia ne tik prastą estetinį vaizdą, bet ir diskomfortą.

  AtsakytiPanaikinti
 49. Manau, visos sutiks, kad kandidozė - viena iš nemaloniausių ligų. Tas odos niežėjimas, pleiskanojimas sukelia ne tik prastą estetinį vaizdą, bet ir diskomfortą.

  AtsakytiPanaikinti
 50. Sveika,

  Iškilo problemėlė, susiradau draugą nauja, turėjom lytiniu santykiu beveik du mėnesius ir viskas buvo gerai, bet prieš 4 dienas po paskutiniu lytiniu santykiu, patino lytinės lupos kaip ir iš vidaus, nėra nei paraudusios nei kitokios neįprastos spalvos, neissausejusios. Bet atsiradusios baltos išskyros kaip košelė ir be kvapo, karts nuo karto atsiranda niežulys, slapinantis neskauda. Gyvenu Vokietijoje neseniai dar, tai pas ginekologą eiti nelabai galiu nes nemoku kalbos šia tema nei anglu nei vokiečiu kalba ir nesusisnekeciau. Plius eiles po du mėnesius laukti, gal gali patarti ką geriausia daryti? Gal tai praeis savaime? Anksciau niekada neesu turėjusi jokių problemu, pas ginekologą lankiausi praeitais metais paskutinį karta, prieš du metus esu gerus kontraceptines tabletes išrašytas ginekologo.. o ir internete tiek dalyku prisiskaičiau, kad dabar baisu.. ir dar vienas klausimas, ar galima šiuo metu man turėt lytiniu santykiu ar geriau susilaikyti?

  AtsakytiPanaikinti
 51. PRAŠOME PERSKAITYKITE MY HERPES CURE. Sveiki visi, aš esu iš JAV, Florida. Noriu pasidalinti savo liudijimais plačiajai visuomenei apie tai, kaip šis didis vyras, vadinamas Dr Mohammedu, gydo mano herpesą. Aš buvau HERPES pacientu daugiau nei vienerius metus ir du mėnesius, ir man buvo sunku, kol aš atėjau per šią moterį, kai aš keliaujau į Olandiją už interviu, kuris atsitiko, kai kažkada buvo herpeso pacientas, aš paaiškinau kas tai jai ir ji man pasakė, kad yra didžiojo gydytojo, kuris padėtų jai išgydyti herpes, ir ji davė man savo elektroninio pašto adresą, kad galėčiau susisiekti, ir aš padariau, kaip ji nurodė. Ir Dr man pasakė, kiek nusipirkti herpeso vaistažolių ir kaip aš tai gausiu, ką aš padariau. ir jis siunčia man vaistažolių vaistą per UPS KURIERINĮ PASLAUGĄ, ir aš naudoju jį pagal savo nurodymus, ir mano didžiausias siurprizas, kad aš paėmė Herpes vaistažolių mediciną tik 2 savaites ir štai aš nuėjau į herpeso testą, nes mano didžiausias siurprizas gydytojas mane patvirtino be herpeso ir sakė, kad mano sistemoje jau nėra herpeso ir iki šiol aš niekada nejaučia jokių skausmų ar herpeso simptomų, todėl sakiau, kad turiu parodyti šio žmogaus gėrį plačiajai visuomenei, jei esate ten naršydamasis iš šio herpeso problemų ar bet kokios mirtinos ligos ar kitos ligos, aš patariu jums susisiekti su juo jo darbo elektroniniu paštu:
  (herbalcure12@gmail.com) pokalbis arba vadinamas whatsapp +2349036036397, ir aš tau įsitikinau, kad jis jums padės, kaip jis padarė už mane gerai

  AtsakytiPanaikinti
 52. 2015 m. Man diagnozuotas herpesas ir aš bandžiau visas įmanomas priemones išgydyti, bet viskas be jokios naudos, kol aš nemanau, kad sveikatingumo forume apie žolių gydytoją iš Afrikos, kuris ruošia vaistažolių preparatą, išgydo visas ligas, tarp jų ir herpeso virusą, iš pradžių aš abejoju, ar tai buvo tikra, bet nusprendė pabandyti, kai aš kreipiausi į šį žolelių gydytoją per savo el. laišką, nusipirkau herpso vaistažolių preparatą ir per 7 dienas jį gavo per DHL, ir jį naudojau kaip nurodyta, ištyriau neigiamą hepatitą b virusą per 3 savaites nuo vartojimo, nepraraskite viltys per anksti susisiekti su juo Jei jums reikia jo pagalbos, galite elektroniniu paštu jam@dremuahelphome@outlook.com arba dremuahelphome@gmail.com lengvai ir greitai bendrauti, taip pat galite skambinti ar pridėti jį Kas yra app su šiuo numeriu +2347063628174 ir aš tikiu, kad jis jums taip pat padės.

  AtsakytiPanaikinti
 53. 2015 m. Man diagnozuotas herpesas ir aš bandžiau visas įmanomas priemones išgydyti, bet viskas be jokios naudos, kol aš nemanau, kad sveikatingumo forume apie žolių gydytoją iš Afrikos, kuris ruošia vaistažolių preparatą, išgydo visas ligas, tarp jų ir herpeso virusą, iš pradžių aš abejoju, ar tai buvo tikra, bet nusprendė pabandyti, kai aš kreipiausi į šį žolelių gydytoją per savo el. laišką, nusipirkau herpso vaistažolių preparatą ir per 7 dienas jį gavo per DHL, ir jį naudojau kaip nurodyta, ištyriau neigiamą hepatitą b virusą per 3 savaites nuo vartojimo, nepraraskite viltys per anksti susisiekti su juo Jei jums reikia jo pagalbos, galite elektroniniu paštu jam@dremuahelphome@outlook.com arba dremuahelphome@gmail.com lengvai ir greitai bendrauti, taip pat galite skambinti ar pridėti jį Kas yra app su šiuo numeriu +2347063628174 ir aš tikiu, kad jis jums taip pat padės.

  AtsakytiPanaikinti
 54. Paprastai tokios ligos kyla dėl nusilpusio imuniteto. Žmonės daro klaidą, kad ima gydytis patys, antra klaida - dėmesį skiria simptomo gydymui, o ne priežasties naikinimui. Visų pirma reiktų stiprinti imunitetą ir tikrai turėtų dingti visos kandidozės herpesai ir pan. Juk jei mašina sugedo ir rūksta dūmai tai išvaikius dūmus negalima laikyti, kad mašina jau "sveika".

  AtsakytiPanaikinti
 55. As jau daugiau nei metus sergu kandidoze :( ir niekas nepadeda. Visokiu vaistu prigerus, gerai tik kol juos vartoju, praejus po vartojimo 2 dienom vel viskas atsinaujuna. Bet pavyksta sia liga valdyti clogin prasiplovimo kriausemis. Femigel maksties gelis padeda irgi.
  Man 32 metai, turiu du vaikucius. Priea tai is vis nebuvau linkus sirgti jokiom grybelinem. Ir nestumai be jokiu pienligiu man praejo. O kas cia dabar nutiko as nezinau :( labai liudna, esu nevilty, jauciuosi niekam tikus

  AtsakytiPanaikinti
 56. Tai Dr SUNNY galite išsiųsti jam el. Laišką, jei jam reikia pagalbos savo santykiuose drsunnydsolution1@gmail.com
  Aš žada jums, kad jūsų problemos bus išspręstos nedelsiant. Po septynerių metų santykių su juo jis paliko mane, aš padariau viską, ką galėčiau sugrąžinti, bet viskas buvo veltui. Norėjau dėl meilės, kurią jam jaučiuosi, maldavo, bet jis atsisakė, kol paaiškino savo problemą su kieno nors internetu, ir ji manė, kad turėčiau parašyti rašybos kastuvį, kuris galėtų man padėti burtais, kuris sugrąžintų jį, bet aš M, tas vaikinas, kuris niekada netikėjo burtais, neturėjau kito pasirinkimo, kaip tik išbandyti, siunčiamas į taumaturgą, aš sakiau, kad nėra jokių problemų, viskas bus gerai po trijų dienų, mano ex atgal į mane per tris dienas, burtas buvo įmestas ir, stebėtinai, antrą dieną, kuri buvo maždaug 16:00. Mano exas mane paskambino, buvau toks nustebęs, - atsakė jis. Skambinkite ir viskas, ką jis pasakė, buvo tas, kad jis buvo toks blogas visko, kas atsitiko, norėjau grįžti prie manęs, kurį aš labai myliu. Aš buvau toks laimingas ir nustebęs. Nuo to laiko aš padariau pažadą, kad visi, kas žino, niekada neturės santykių problemos, aš norėčiau padėti rašybos raštu. Kiekvienam gali prireikti skalbimo mašinos pagalbos, jo el drsunnydsolution1@gmail.com. Jis taip pat padarė daugybę rašybos, pavyzdžiui,

  (1) Jei norite susigrąžinti savo ex

  (2) Jei visada blogi sapnai.

  (3) Jei norite būti reklamuojate savo biure.

  (4) Jei norite, kad moterys / vyrai bėgtų po tavęs.

  (5) Jei norite, kad vaikas.

  (6) Jei norite būti turtingas.

  (7) Jei norite susieti savo vyrui / žmonai būti amžinai.

  (8) Jei jums reikia finansinės pagalbos.

  (9) Kaip jie apgaudė jus ir nori susigrąžinti prarastus pinigus.

  (10), jei norite nutraukti savo santuokos nutraukimą.

  (11), jei norite išsiskirti su vyru.

  (12), jei norite gauti savo pageidavimus.

  (13) Nėštumas kūdikiui pavalgyti

  (14) Užtikrinkite, kad laimėtumėte probleminių teismo bylų ir skyrybų, nesvarbu, kaip

  (15) Neleiskite santuokai ar santykiams nutraukti.

  (16), jeigu Jums yra tokia liga kaip (H I V), (Vėžys) ar bet kokia liga.

  (17) Jei jums reikia maldos už savo vaiko paleidimą arba sau.

  Dar kartą įsitikinkite, kad susisiekėte su jumis, jei turite kokių nors problemų jam padėti. jūsų el. pašto adresas yra (drsunnydsolution1@gmail.com) nedelsiant kreipkitės į jį ... paskambinkite arba sujunkite jį su numeriu +2349030731985

  AtsakytiPanaikinti
 57. Eikit pas ginekologą, paims tepinėlį ir nustatys jūsų ligą ir gydymą. Mažiau skaitykit straipsnių, nes dažnai prašaunat pro šalį. Ginekologas geriau žinos kas jums.

  AtsakytiPanaikinti
 58. Ar jums reikia pagalbos, kad sugrąžintumėte savo mylėtoją, kuris paliko jus? padėti išspręsti jūsų nevaisingumo problemą ir pastoti? Jei turite sunkumų? Impotencija, gonorėja, STI (lytiniu keliu plintanti infekcija) Insultas ir cukrinis diabetas, fibrozė, Jūsų pinigų grąžinimas iš jūsų skolininkų ir atsisakymo mokėti, darbo skatinimas, astma ir kt. Dr.Obodo gali jums padėti. problemos išnyks amžinai.

  El. Paštas: templeofanswer@hotmail.co.uk

  WhatsApp: + (234) 8155 42548-1

  AtsakytiPanaikinti

 59. rasti tikrą meilės rašytoją? meilės rašytojas, kurio darbai parodė rezultatus? Skambinkite / WhatsApp DR SUNNY +2349030731985. išgydyti iš sudaužytos širdies „Aš taip džiaugiuosi, kad mano vyras grįžo po to, kai paliko mane pas kitą moterį“ susisiekite su drsunnydsolution1@gmail.com, kad padėtumėte skubiai sugrąžinti savo buvusį meilužį po skyrybų / skyrybų „Po 12 vedybų metų aš ir mano vyras buvo įsitraukęs į vieną ar kitą ginčą, kol galiausiai paliko mane ir persikėlė į Kaliforniją būti su kita moterimi. Jaučiau, kad mano gyvenimas baigėsi ir mano vaikai manė, kad daugiau niekada nebematys savo tėvo. Aš stengiausi būti stiprus tik dėl vaikai, bet aš nesugebėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį, širdį užliejo skausmai ir skausmai, nes buvau iš tikrųjų įsimylėjęs savo vyrą. Kiekvieną dieną ir naktį galvoju apie jį ir visada linkiu, kad jis galėtų sugrįžti pas mane. tikrai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos, todėl ieškojau pagalbos internete ir atėjau į svetainę, kurioje buvo siūloma, kad DR SUNNY galėtų padėti greitai sugrįžti atgal. Taigi, aš jaučiau, kad turėčiau pabandyti jam pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė ką daryti, ir aš tai padariau, tada jis padarė meilės meilės žodį. 11 valandų vėliau, mano vyras tikrai man paskambino ir pasakė, kad labai pasiilgo manęs ir vaikų, Taigi nuostabu !! Taigi jis tą pačią dieną grįžo su meile ir džiaugsmu, atsiprašė už savo klaidą ir skausmą, kurį sukėlė man ir vaikams. Nuo tos dienos mūsų santuoka dabar buvo stipresnė, nei buvo anksčiau, viskas dėkojama DR SUNNY. jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalinti savo istorija internete, kad DR SUNNY yra tikras burtininkas, kuris visada melsiuosi ilgai gyventi, kad padėtų savo vaikams ištikus bėdai, jei esate čia ir jums reikia buvusio meilužio. arba greitai išsaugokite savo santuoką. Daugiau neverkite, susisiekite su DR SUNNY dabar. Tai yra jo kontaktinis asmuo, parašykite jam el. Paštu: drsunnydsolution1@gmail.com arba paskambinkite / WhatsApp jam: + 2349030731985, jūsų gerumo niekada nepamiršite. Lydia Wanderly iš JAV.

  AtsakytiPanaikinti
 60. Dr Isikolo yra geriausias būdas padėti jums susigrąžinti partnerį
  Gaila, kad aš suabejojau rašybos ir psichikos skaitymais, kuriuos žmonės internete skelbia apie vertus rašybos rašytojus. Rašau čia, šioje svetainėje, nes noriu patikinti žmones, kuriems vienaip ar kitaip reikia pagalbos, žinoti dr. Isikolo, kuris padės išspręsti jūsų problemą. Aš netekau vyro, nes negalėjau jam pagimdyti vaiko. Endometriozė buvo mano nevaisingumo priežastis. Po 2 metų išsiskyrimo mano vyras niekada neatvyko namo, pamatydamas kitą moterį. Trumpai tariant, aš prisijungiau internete ir mačiau liudijimus internete, bet taip pat ieškojau patikimų rašybos ratukų. Dr Isikolo buvo rekomenduotas kaip labai patikimas, tikras ir patikimas padėti. Aš susisiekiau su juo ir paaiškinau jam apie mano nevaisingumo problemą ir mano vyro matymą su kitomis moterimis. Jis patikino mane visiška laime. Aš padariau viską, ką jis man liepė, ir šiandien mielai rašau apie jį. Nustebau, kai mano vyras grįžo namo atsiprašydamas. Šis susitikimas su šiuo vyru privertė mane atsidžiaugti. Mano vyras paprašė manęs ir po to, kai aš sutikau, jis tą naktį miegojo namuose, o mes po 2 metų pirmą kartą turėjome lytinių santykių, ir tai buvo puiki akimirka. Aš pastojau ir esu pati laimingiausia moteris, šiandien internete rašanti šį parodymą, nes esu dvynių mama ir noriu, kad ir kiti, norintys pagalbos, susisiektų su šiuo vyru. Jo el. Paštas yra isikolosolutionhome@gmail.com arba „Whatsapp“ +2348133261196

  AtsakytiPanaikinti
 61. Kreipkitės į šį puikų rutulį, jei norite padėti laimėti loteriją. isikolosolutionhome@gmail.com
  Aš esu labai dėkingas pasidalinęs su jumis šiais puikiais liudijimais. Geriausias dalykas, kuris kada nors įvyko mano gyvenime, yra tai, kaip aš laimiu loterijoje. Aš esu moteris, kuri tiki, kad vieną dieną aš laimėsiu loterijoje. pagaliau mano svajonės išsipildė, kai aš nusiųstu el. laišką dr. gbojie. ir pasakyk jam, kad man reikia loterijos numerių. Aš nuėjau ilgą kelią išleisdamas pinigus už bilietą tik tam, kad įsitikinčiau, ar aš laimėsiu. Bet aš niekada nežinau, kad laimėti buvo taip lengva, kol tą dieną neturėjau omenyje rašybos ratuko internete, apie kurį kalbėjo tiek daug žmonių, kad jis labai gerai naudoja loterijos rašybą, todėl nusprendžiu išbandyti. Aš susisiekiau su šiuo vyru ir jis padarė rašybą ir jis man davė laimėtus loterijos numerius. Bet patikėkite, kai laimėjimai buvo atlikti, aš buvau tarp laimėtojų. Laimi 1.900.000 Eur. DR ISIKOLO, tikrai esate geriausias, su šiuo vyru galite loterijose uždirbti milijonus pinigų. Man labai malonu sutikti šį vyrą, amžinai būsiu dėkingas tau. Parašykite jam asmenolosolutionhome@gmail.com arba „Whatsapp“ jam telefonu +2348133261196

  AtsakytiPanaikinti
 62. DIDŽIŲJŲ VYRŲ, LIKE DR ISIKOLO, GALIMA ATKŪRTI UŽTIKRINTUS SANTYKIUS.
  Sveiki, mano vardas Filipas Bruno. Aš buvau išsiskyrusi su savo sužadėtiniu kažkur prieš keturis mėnesius, po to, kai su ja susidūriau su didžiuliu ginču dėl kažkokio vaikino, kurio, jos tvirtinimu, ji niekada nematė, kol aš jai nesakiau, kad santykiai baigėsi iš pykčio ir tą vakarą ji paliko mano namus. Aš maniau, kad ji man paskambins, bet ji niekada nepadarė visko, ką galėjau, tačiau ji atsisakė priimti mano apeliaciją, nes aš ją labai myliu, beveik praradau viltį, kol perėjau dr. Isikolo kelią ir papasakoju jam, kas vyksta, suabejojau. iš pradžių, bet mane nustebino tai, kaip jis padėjo man susigrąžinti sužadėtinę, todėl visada, kai turiu problemų, visada skambinu į gydytoją Isikolo man padėti, tai yra, kaip dr. Isikolo visada man padeda. Esu laiminga, kad gyvenime susisiekiau su gydytoju Isikolo. Dabar kuriu vedybų planus, yra stebuklas, kaip jis padėjo man ją susigrąžinti, nes dabar esu laiminga. jūs taip pat galite susisiekti su gydytoju Isikolo, jei turite kokių nors problemų. Dr Isikolo yra galingas gydytojas, jis gali už jus išspręsti jūsų problemas, kad jūs taip pat galėtumėte tapti laimingu žmogumi, kaip ir aš, ir jis mano gyvenime daro gerus dalykus, nes aš jį pažįstu. susisiekite su dr. Isikolo el. paštu isikolosolutionhome@gmail.com. Taip pat galite jį pažiūrėti „Whatsapp“ telefonu +2348133261196

  AtsakytiPanaikinti
 63. SU DR ISIKOLO JŪSŲ RYŠIŲ PROBLEMOS VISOS. Susisiekite su juo dabar.
  Aš kasdien prabundu su šypsena veide ir giedamas pagyrimus šiam galingam rašybos ratojui, vardu DR ISIKOLO, kuris man padarė didelę palankumą, gelbėdamas mano santykius nuo nutrūkimo. Aš galvojau, kad turiu puikius santykius, kol mano meilužis pradėjo grįžti namo vėlai ir kiekvieną dieną jis man pateikia įvairių pasiteisinimų, tada nusprendžiau atidžiai jį stebėti, tada sužinojau, kad jis turi ryšių su kita mergina. Man skaudėjo širdį, nes aš juo labai pasitikėjau ir žinodamas, kad jis palaiko slaptus santykius, mane labai skaudina. Bet aš dėkoju visiems, kurie patalpino DR ISIKOLO kontaktinę informaciją internete, nes per tai aš galėjau susisiekti DR ISIKOLO ir šiandien mano santykiai buvo atkurti su meile ir daugiau romantikos nei bet kada anksčiau. Jei susidursite su bet kokiais santykiais ar santuokoje patirsite stresą, padarysiu malonę, jei atsisakysite DR ISIKOLO kontaktinės informacijos el. Paštu: isikolosolutionhome@gmail.com. Taip pat galite pažiūrėti jį „Whatsapp“ telefonu +2348133261196.

  AtsakytiPanaikinti
 64. Kiekvienas čia patyręs emocinį širdies skausmą supras, kaip aš jaučiuosi, ir supras, kaip aš stengiausi atstatyti savo gyvenimo meilę, kol sutikau puikų pranašą, kuris man atrodė neįmanomas, ir aš pradėjau prarasti viltį gauti francisco Dėl to jis paliko ir pasakė man, kad niekada nebenorėjo manęs matyti dar kartą savo gyvenime. Aš buvau ragana, dėl kurios jam trūksta progreso, ir jis negali pagilinti gyvenimo. bet po susitikimo su didžiausiu pranašo princu vos už 250 JAV dolerių jis man grąžino meilužiui tai, ko aš niekada nejutau, kad tai buvo įmanoma, ir aš viskuo tapsiu juokų viskuo namuose ir darbe, net jo verslo partneris juokėsi iš manęs ir vadino mane vardais. Dabar aš šypsausi, nes jiems yra duotas mano vedybų kvietimas taip pat gauti pagalbos iš šio gero vyro el. pašto adreso: isikolosolutionhome@gmail.com ir pasakyti jam, kad jus susieja, ir aš tikiu, kad tai darydami tai padarys jūsų santykiams pabaigą. problema arba „Whatsapp“ jam telefonu +2348133261196

  AtsakytiPanaikinti
 65. Aš turiu savo meilužį GRĮŽTI
  Daugelis žmonių yra parašę straipsnių apie tai, kaip jiems padėjo rašybos raidelis, tačiau esu labai dėkinga šiam puikiam rašybos ratojui, kuris sugrąžino mano buvusį vyrą pas mane. Šis liudijimas yra tikra istorija ir mano vardas Monika Šimun. Kai bendravau su šiuo vyru, taip pat buvau perrašęs apie jį liudijimą, taip pat teko susidurti su daugybe liudijimų apie tai, kaip jis padėjo kitiems jų gyvenime. Grįžimas su buvusiuoju yra vienas labiausiai jaudinančių jausmų, kurį daugelis žmonių norėtų patirti, ypač kai tie prisiminimai su buvusiais žmonėmis visada užtemdo mūsų mintis, kai kas nors kitas daro tuos dalykus, kuriuos anksčiau darydavome. Aš buvau vienas iš tėvų beveik 6 metus ir, nors mano buvęs vyras buvo toli nuo mano vaikų, vis tiek norėčiau, kad kada nors jis sugrįžtų pas mane. Šis mano pažįstamas burtininkas, žinomas kaip DR ISIKOLO, padėjo man su savo norais ir aš su džiaugsmu sakau, kad grįžau su savo buvusiu vyru ir labai džiaugiuosi dalijęs parodymus su visais, kad ir jie galėtų sutikti šį puikų gydytoją ir išspręsti savo problemos. Aš nežinau, ką kiti gali jausti grįždami į savo buvusį gyvenimą, bet aš visada žinau, kad yra paslėptas palaiminimas vieninteliu ryšiu su buvusiais žmonėmis. Jei norite sėkmingai susigrąžinti savo buvusį asmenį, susisiekite su šiuo puikiu rašybos žinovu jo „Whatsapp“ +2348133261196 arba el. Paštu: isikolosolutionhome@gmail.com ir pasidalykite nuostabiu liudijimu taip pat kaip aš.

  AtsakytiPanaikinti
 66. Mano Ex ir aš išsiskyrėme prieš 1 metus ir 2 mėnesius ir buvau šešis mėnesius nėščia. Mes abu mylime vienas kitą ir tai man buvo šokas ir tai tikrai sulaužė mano širdį. Aš bandžiau jam paskambinti ir abi jo linijos buvo atjungtos. Aš bandžiau susisiekti su juo socialiniuose tinkluose, bet jis pašalino mane iš jų. Aš bandžiau susisiekti su jo tėvais, ir jie man pasakė, kad jų sūnus sakė, kad jis manęs nemyli ir nenori manęs matyti ir nežino, kas negerai. Aš verkiau ir verkiau kasdien, nes labai jį mylėjau. Kol pagimdžiau ir kūdikiui nebuvo vienerių metų, negalėjau susigrąžinti meilės. Vėlgi buvau sumišęs. Nežinau, ką daryti, taip pat netekau darbo ir neturiu pinigų rūpintis kūdikiu. Aš buvau apgailėtinai gyvenime, todėl verkiau savo seseriai, papasakojau jai savo problemą ir pasakiau, kad ji žino apie vieną galingą rašybos ratuką, kuris jai padėjo, kai negalėjo pastoti. Aš susisiekiau su juo elektroniniu paštu ir jis pasakė, kad jis man padės, ir pasakė, kad moteris ištarė mano vyrui rašybą ir pasakė, kad jis padės man sulaužyti burtą, kad mano vyras grįš pas mane ir bus mano amžinai. Mane labai nustebino tai, kad viskas, ką jis pasakė, įvyko. Mano vyras iškart grįžo pas mane, sakydamas, kad turėčiau jam atleisti. Siunčiu labai didelį ačiū šiam galingam ir tikram rašybos rašytojui. Meldžiu, kad jis ilgai gyventų ir nuveiktų daugiau savo nuostabių darbų. Jei turite kokių nors problemų, kurios jus trikdo gyvenime, turite susisiekti su šiuo galingu rašybos žinovu! Jis gali jums padėti. Jis nenuvils jūsų, aš jums suteikiu 100% garantijų, kad jis jums padės. Štai jo kontaktas: Siųsti jam el. Laišką: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite jį pažiūrėti „Whatsapp“ telefonu +2348133261196

  AtsakytiPanaikinti
 67. Tikras rašybos ratukas, vadinamas DR ISIKOLO
  buvau tokia prislėgta, kai meilužė paliko mane pas kitą vaikiną, kai mes praleidome 5 metų draugystę, bandžiau maldauti, kad ji sugrįžtų pas mane, ji atsisakė ir pasakė, kad nebejaučia manęs. Aš tapau liūdnu vyru, kai mes visi buvome drauge, po visos meilės, kurią mes buvome pasidalinę praeityje, aš neįsivaizdavau savo gyvenimo be jos, nes mano meilė jai buvo neįkainojama prekyba dėl bet kokios priežasties vieną dieną, kai aš eidavau internete, pamačiau komentarą apie tai, kad jis turi galią susigrąžinti buvusį meilužį ir aš nusprendžiau pamėginti įsitikinti, susisiekdamas su juo, ir iškart padariau, kad jis atsakė ir paaiškinau, kas išgyvena, ir jis pasakė, kad kitas vaikinas naudoja voodoo burtą ant jos, todėl ją paliko Nepaisant to, kad rūpinuosi ja, pažadu man padėti susigrąžinti meilužį ir padėsiu jam užmušti burtą, kad ateityje jis nebegalėtų su manimi kovoti. Per mažiau nei tris dienas vaikiną sušaudė nežinomas vyras vaikinai vyrai Floridoje ir per penkias dienas mano mergina buvo mano namas laukė, kol grįšiu iš darbo, o kai aš tai pradėjau, ji ėmė maldauti sakydama, kad gailisi, kad niekada nežinojo, kas užėjo. ačiū DR ISIKOLO dabar džiaugiuosi savo drauge ir viskas dabar vyksta sklandžiai. Kreipkitės į peterį dėl bet kokio keršto ir buvusio burtų rašymo per asmenolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite pažiūrėti jį į „Whatsapp“ telefonu +2348133261196.

  AtsakytiPanaikinti
 68. Aš esu sužavėtas. Tai iš tikrųjų vyksta su manimi. Aš turiu savo buvusį vyrą. Mano vardas Veronica Adrian. Šiandien labai džiaugiuosi, kad galiu parašyti apie savo pagalbininką, kuris meldėsi už mane dėl mano santykių. Dievas iš tikrųjų panaudojo šį vyrą mano padėčiai pagerinti. Prašau, išgirsti mano žodžius, jei ieškote rašybos patarimo, kuris jums padėtų, susisiekite su gydytoju Isikolo. Jis yra geriausias rašytojas, kuris šiandien gali jums padėti. Prieš dvejus metus aš ir mano vyras išgyvenome didžiulį ginčą, kuris paskatino mūsų skyrybas. Man ir mano mažyliui berniukui teko persikelti į kitą miestą. Tapau vienišų tėvų. Su dr. Isikolo susipažinau tik maždaug prieš mėnesį, kai papasakojau jam apie mano situaciją ir jis liepė man nesijaudinti. Per dvi dienas buvęs vyras grįžo pas mane. Tai nutiko antradienio rytą, kai iš namų (mano tėvų) sulaukiau skambučio, kad jis manęs ieško. Priėmiau jį atvykti į mano vietą ir atsiprašiau, kad atsiklaupčiau priešais mūsų sūnų. Iškart žinojau, kad šis vyras man padėjo. Aš esu labai laiminga moteris su viskuo, kas nutiko mano gyvenime. Jei norite susisiekti su rašybos žinovu, susitikite su gydytoju Isikolo ir būsite nustebinti nuostabiais jūsų gyvenimo pokyčiais. Jo el. Paštas yra isikolosolutionhome@gmail.com. Taip pat galite pažiūrėti „Whatsapp“ jį telefonu +2348133261196. susisiekite su juo ir jis jums atsakys.

  AtsakytiPanaikinti
 69. DR ISIKOLO yra paprasčiausias rašytojas ir pagalbininkas. Mano vardas Loreta Emilio. Nepaisant pagarbos jums ir jūsų burtams, privalau visiems pranešti apie šį liudijimą. Aš buvau pas kitus rašytojus, nemačiau jokio rezultato. Aš tik norėjau, kad atvažiuotų pas tave anksčiau, ir aš iš tavęs pasielgiau geriausiai. Mano buvęs vyras dingo metams ir aš visur ėjau į pagalbą pas kitus rašytojus, tačiau nebuvo jokio rezultato, kol mano draugas nepavadino mane dr. Isikolo. Po meilės rašybos, aš pagaliau sulaukiau iš jo skambučių. Jo burtai padarė stebuklus, o mano vyras vėl su meile. Tai stebuklas! Staiga jis grįžo su gėlėmis sakydamas, kad turėčiau jam atleisti, buvau nuoširdžiai apstulbęs ir sukrėstas, kai mano vyras atsiklaupė maldaudamas atleidimo ir norėdamas priimti jį atgal .. Man tikrai trūksta žodžių ir džiaugsmo, tu esi Dievas išsiųstas man ir visai mano šeimai. Ir dabar aš vėl esu linksma moteris. Didelis ačiū dr. Isikolo. Kiekvienas, ieškantis tikrojo rašybos žinovo, turėtų susisiekti su DR ISIKOLO asmeniniu isikolosolutionhome@gmail.com. Taip pat galite jį pažiūrėti „Whatsapp“ telefonu +2348133261196.

  AtsakytiPanaikinti
 70. Tamara Noel liudijimas: „Kaip greitai susigrąžinti savo buvusį partnerį!
  Man skaudėjo ir daužėsi širdis, kai prieš septynis mėnesius mano ir mano vyro santuokoje iškilo labai didelė problema. toks baisus, kad jis kreipėsi į teismą dėl skyrybų. jis pasakė, kad niekada nebenori daugiau pasilikti su manimi ir kad nebemyli manęs. Taigi jis išsikraustė iš namų ir privertė mane ir mano vaikus patirti stiprų skausmą. Išbandžiau visas įmanomas priemones, norėdamas jį susigrąžinti po daug maldavimo, tačiau viskas be reikalo ir jis patvirtino, kad priėmė savo sprendimą ir daugiau niekada nenorėjo manęs matyti. Taigi vieną vakarą grįždamas iš darbo sutikau seną draugą, kuris paprašė mano vyro. Taigi aš jam paaiškinau kiekvieną dalyką ir jis man pasakė, kad vienintelis būdas susigrąžinti savo vyrą yra apsilankyti burtų ratuku, vadinamu DR ISIKOLO, nes tai tikrai pasitarnavo ir jam. Nors aš niekada netikėjau rašyba, bet neturėjau kito pasirinkimo, nei vadovautis jo patarimais. Tada jis man davė rašytojo, su kuriuo jis lankėsi, el. Pašto adresą. Taigi kitą rytą aš nusiunčiau laišką man nurodytu adresu ir rašytojas patikino mane, kad aš per kitas 48 valandas grąžinsiu savo vyrą, kai tik aš to įvykdysiu. Koks nuostabus teiginys !! Aš niekada netikėjau. Taigi jis kalbėjo su manimi ir papasakojo viską, ką man reikėjo padaryti. Tuomet dirbdamas už mane ir po 48 valandų, nustebęs mano vyras, kuris pastaruosius 7 mėnesius man neskambino, paskambino man, kad praneša, kad grįžta. Taip nuostabu!! Taigi jis tą pačią dieną grįžo su meile ir džiaugsmu, atsiprašė už savo klaidą ir už skausmą, kurį sukėlė man ir mūsų vaikams. Tada nuo tos dienos mūsų santykiai buvo stipresni, nei buvo anksčiau, pasitelkiant gydytoją ISIKOLO. Taigi aš jums patarsiu, jei kiltų problemų, susisiekite su juo, suteikiu jums 100% garantiją, kad jis jums padės.
  Rašykite jam el. Paštu: isikolosolutionhome@gmail.com
  „WhatsApp“ / skambinkite +2348133261196
  Labai ačiū !!!

  AtsakytiPanaikinti
 71. Aš labai nustebau dėl stebuklingos daktaro Isikolo patirties ir stebuklų, kurie buvo pasklidę internete ir visame pasaulyje. Kaip jis nuostabiai padėjo žmonėms visame pasaulyje atkurti prarastus meilužius. Jis padeda sugrąžinti buvusį meilužį atgal, aš jam papasakojau apie savo vyrą, kuris mane paliko maždaug prieš 8 mėnesius ir paliko namus su viskuo, ką turėjau, mane suglumino, kai jis liepė man tik šypsotis ir ramiai man patikinti, kad jis susitvarkys viską per 48 valandas. Po antros dienos man paskambino mano vyras, buvau tiesiog toks sukrėstas, pasirinkau skambutį ir negalėjau patikėti savo ausimis. Jis iš tikrųjų maldavo mane atleisti ir pažadėti telefonu, Jis grįžo namo ir taip pat gavo man labai gražių dovanų, skirtų tik patvirtinti meilę man, aš buvau toks laimingas, kad turėjau paskambinti gydytojui Isikolo ir padėkoti jam, jis liepė man tik pasidalinti geromis naujienomis visame pasaulyje. , Na, jei jums reikalingas efektyvus ir tikras rašybos ratukas bet kuriam Dėl savo gyvenimo problemos galite susisiekti su gydytoju Ofemo jo el. paštu: isikolosolutionhome@gmail.com.com arba jo „WhatsApp“ / „Viber jam“ tel. +2348133261196.

  AtsakytiPanaikinti
 72. Po septynerių metų palaikęs su juo ryšį, jis išsiskyrė su manimi. Aš padariau viską, kad jį sugrąžintų, bet viskas buvo veltui. Aš labai norėjau jo grįžti dėl meilės, kurią jam turiu, ir maldavau jo visko, duodavau pažadus, bet jis atsisakė. Aš paaiškinau savo problemą kažkam internete ir ji pasiūlė verčiau susisiekti su rašytoju DR ISIKOLO, kuris galėtų padėti man ištarti rašybą, kad jį sugrąžintų, tačiau aš esu tas tipas, kuris niekada netikėjo rašyba, neturėjau kito pasirinkimo, nei išbandyti. . Aš nusiunčiau rašybos ratuką ir jis man pasakė, kad nėra problemų, jog viskas bus gerai prieš dvi dienas, kad mano buvęs vyras grįš pas mane prieš tris dienas, jis ištarė rašybą ir, stebėtinai, antrą dieną, buvo apie 16 val. Mano buvęs vyras man paskambino ir aš buvau toks nustebęs, kad atsiliepiau į skambutį ir jis pasakė tik tai, kad jam labai gaila visko, kas nutiko, kad jis norėjo, kad aš grįžčiau pas jį, kad jis mane labai myli. Buvau tokia laiminga ir nuėjau pas jį, štai kodėl mes vėl pradėjome laimingai gyventi. Nuo to laiko aš pažadėjau, kad kas nors, ką aš žinau, turintis santykių problemų, aš jam padėčiau, nukreipdamas jį į vienintelį tikrąjį ir galingą rašybos rašytoją, kuris man padėjo išspręsti savo problemą ir kuris skiriasi nuo visi netikri iš ten. Bet kuriam asmeniui gali prireikti rašytojo pagalbos, jo el. Pašto adresas: isikolosolutionhome@gmail.com arba jo „WhatsApp“ / „Viber jam“ telefonu: +2348133261196

  AtsakytiPanaikinti
 73. Tai svetainė, kurią perskaičiau apie DR ISIKOLO ir susisiekiau su juo, kad šie padėtų man susigrąžinti buvusį savo vaiką, kad susituoktų su manimi šių metų birželio mėnesį. Grįžau čia, kad paskelbčiau apie jį. DR ISIKOLO padės išspręsti jūsų problemą, nesvarbu, ką išgyvenate. Mano vardas Alenka Egon. Rašymas apie rašybos ratuką man yra labai keistas, nes aš niekada netikėjau, kad galėsiu pasakyti, jog man padėjo rašybos rašantis grąžinant savo buvusį vaikiną pas mane po trejų metų, kai neturėjau jokio kontakto. Aš perskaičiau apie DR ISIKOLO iš kitų svetainių ir susisiekiau su juo man padėti, o per mažiau nei 48 valandas buvęs mano draugas man paskambino ir aš buvau laimingas, kad jis nori susigrąžinti mane. Mes susitikome penktadienį ir jis man pasiūlė. Tai buvo pats gražiausias žiedas. Prašau visų čia esančių, susisiekite su DR ISIKOLO, kad išspręstų jūsų problemą ir patenkintų jus žalojančiais santykiais. Meilė yra geriausias visų laikų jausmas. Siųskite jam el. Laišką isikolosolutionhome@gmail.com arba jo „WhatsApp / Viber“ telefonu: +2348133261196

  AtsakytiPanaikinti
 74. Aš perskaičiau keletą dr. Isikolo liudijimų apie meilės rašytoją apie tai, kaip jis padėjo daugybei žmonių sugrąžinti savo buvusius meilužius per 48 valandas. Nuoširdžiai galvojau, ar tai buvo tikra ir ar šis žmogus iš tikrųjų galėtų padėti sugrąžinti mano meilužį, kurį Aš labai myliu. Nusprendžiau su juo susisiekti, nes labai myliu savo vaikiną ir porą mėnesių buvome išsiskyrę. Aš jo labai pasiilgau, išbandžiau visas kitas priemones, kad jį susigrąžintum, bet nepavyko. Aš susisiekiau su gydytoju Isikolo ir jis man pasakė, kad mano ex grįš pas mane per kitas 48 valandas, dr. Isikolo jį paleido, kad sužinotų, kaip aš jį myliu ir noriu. Ir atmerkė akis į vaizdą, kiek mes turime bendro kartu. Dabar mano buvęs vėl grįžta į mane. Rašydamas šį liudijimą, dabar esu pati laimingiausia mergina žemėje, o aš ir mano vaikinas gyvename laimingą gyvenimą, o mūsų meilė dabar yra stipresnė už tai, kokia ji buvo dar prieš mūsų išsiskyrimas.Visa padėka skiriama dr. Isikolot už didžiulį darbą, kurį jis padarė už mane padėdamas man susigrąžinti savo buvusį vaikiną. Norėčiau atsisakyti Dr Isikolo pašto adreso ir tikiuosi, kad pamatysite šį liudijimą, ir susisiekite su juo, jei turite meilužį, kurio tikrai labai norite grįžti. Jo paštas: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite jį pažiūrėti „Whatsapp“ telefonu +2348133261196.

  AtsakytiPanaikinti 75. gydyti nuo sudaužytos širdies “Linkiu, kad galėčiau rasti tinkamus žodžius pasakyti, kokia esu dėkinga šiam meilės rašybos ratukui, vadinamam Dr.OGUNAMEN, aš taip džiaugiuosi, kad mano sulaužyta santuoka buvo atkurta. Mano vyras grįžo išėjęs iš manęs ir mūsų 3 vaikai kitai moteriai .. Po 12 santuokos metų aš su vyru buvome vienoje ar kitoje ginčydamiesi, kol jis galiausiai paliko mane ir persikėlė į Košicę būti su kita moterimi. Jaučiau, kad mano gyvenimas baigėsi ir mano vaikai manė, kad jie Aš niekada nebepamatysiu jų tėvo. Aš stengiausi būti stipri tik dėl vaikų, bet nesugebėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį, širdį užpildė skausmai ir skausmai, nes aš tikrai buvau įsimylėjęs savo vyrą. Kiekvieną dieną ir naktį Aš galvoju apie jį ir visada linkiu, kad jis sugrįžtų pas mane, aš tikrai buvau nusiminęs ir man reikėjo pagalbos, todėl ieškojau pagalbos internete ir sutikau liudijimą, kuriame teigiama, kad daktaras OGUNAMENAS gali padėti greitai sugrįžti. Taigi, aš pajutau, kad turėčiau pabandyti jį. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš padariau tada jis padarė meilės burtą man. Po 28 valandų mano vyras iš tikrųjų man paskambino ir pasakė, kad labai pasiilgo manęs ir vaikų. Taigi nuostabu !! Taigi jis tą pačią dieną grįžo su meile ir džiaugsmu, atsiprašė už savo klaidą ir skausmą, kurį sukėlė man ir vaikams. Nuo tos dienos mūsų santuoka dabar buvo stipresnė, nei buvo anksčiau, viskas dėka daktaro OGUNAMENO. jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalinti savo istorija internete, kad Dr.OGUNAMEN yra tikras ir galingas burtininkas, kuris visada melsiuosi ilgai gyventi, kad padėtų savo vaikams bėdoje, jei esate čia ir jums reikia meilės rašybos, kad sugrąžintumėte meilužį amžiams arba greitai išsaugotumėte savo santuoką. Daugiau neverkite, susisiekite su šiuo galingu rašybos rašytoju dabar. Štai jo kontaktas: {ugbegundenger@gmail.com} jūsų gerumas niekada nebus pamirštas!

  AtsakytiPanaikinti
 76. Mano vardas Vajonė Strimaitienė, forma, Vajonė Strimaitienė Po 12 santuokos metų aš su vyru buvome vienoje ar kitoje ginčuose, kol galiausiai paliko mane ir persikėlė į Kaliforniją būti su kita moterimi. Jaučiau, kad mano gyvenimas baigėsi ir mano vaikai manė, kad daugiau nebematys savo tėvo. Aš stengiausi būti stipri tik dėl vaikų, bet nesugebėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį, širdį užpildė skausmai ir skausmai, nes buvau iš tikrųjų įsimylėjusi savo vyrą. Kiekvieną dieną ir naktį galvoju apie jį ir visada linkiu, kad jis sugrįžtų pas mane, aš tikrai buvau nusiminęs ir man reikėjo pagalbos, todėl internete ieškojau pagalbos ir atėjau į svetainę, kurioje manoma, kad dr. Osagiede gali padėti greitai sugrįžti. . Taigi, jaučiau, kad turėčiau jam pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš padariau tai, tada jis padarė meilės burtą už mane. Po 48 valandų mano vyras man tikrai paskambino ir pasakė, kad labai pasiilgo manęs ir vaikų. Taigi nuostabu !! Taigi jis tą pačią dieną grįžo su didele meile ir džiaugsmu, atsiprašė už savo klaidą ir už skausmą, kurį sukėlė man ir vaikams. Nuo tos dienos mūsų santuoka dabar buvo stipresnė nei buvo anksčiau, viskas dėka daktaro Osagiede'o. jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalinti savo istorija internete, kad dr. Osagiede tikras ir galingas burtininkas, kuris visada melsiuosi ilgai gyventi, kad padėtų savo vaikams nelaimės metu, jei esate čia ir jums reikia jūsų Ex atgal ar jūsų vyras persikėlė į kitą moterį, daugiau nebeverkite, susisiekite su šiuo galingu rašytoju. Jo kontaktinis el. Paštas šiuo adresu: doctorosagiede75@gmail.com arba „whatsapp“ telefonu +2349014523836
  arba viber +2349014523836

  AtsakytiPanaikinti
 77. Parašė svečias 2019-10-11 20:05:51
  Betho sėkmingas liudijimas: „Kaip greitai galite susigrąžinti savo buvusį partnerį!
  Man skaudėjo širdį ir daužėsi širdis, kai prieš septynis mėnesius turėjau didelę problemą su vyru. toks baisus, kad jie išsiskyrė teismu. jis pasakė, kad niekada nebenori daugiau pasilikti su manimi ir kad nebemyli manęs. Taigi jis išsikraustė iš namų ir man ir mano vaikams sukėlė stiprų skausmą. Aš išbandžiau visas įmanomas priemones, kad tai gaučiau po daugybės maldų, tačiau be reikalo ir jis patvirtino, kad nusprendė ir niekada nenorėjo manęs matyti dar kartą. Vieną vakarą grįžau iš darbo ir sutikau seną draugą, kuris paklausė mano vyro. Taigi aš jam viską paaiškinau, o jis man pasakė, kad vienintelis būdas susigrąžinti mano vyrą yra apsilankymas burtažodžiu, pavadinimu DR PELLAR, nes tai jam tikrai padėjo. Nors niekada netikėjau rašyba, neturėjau kito pasirinkimo, kaip tik sekti jo patarimais. Tada jis man atsiuntė kviestinio autoriaus el. Laišką. Elektroninio pašto adresas. Taigi kitą rytą išsiųstu laišką nurodytu adresu ir rašytojas mane patikino, kad jis grįš pas mano vyrą per kitas 48 valandas, kai tik aš tai padarysiu. Niekada netikėjau. Jis kalbėjo su manimi ir pasakojo viską, ką man reikėjo padaryti. Po darbo su manimi ir po 48 valandų mano vyras, kuris man neskambino per pastaruosius 7 mėnesius, nustebino mane žinodamas, kad grįžta. Taigi puiku !! Tą dieną jis grįžo su meile ir džiaugsmu ir atsiprašė už jų klaidas ir skausmą, kurį jie padarė mano vaikams. Nuo tos dienos mūsų santykiai su DR PELLAR buvo tvirtesni nei bet kada. Taigi aš rekomenduoju, jei kiltų problemų, susisiekite su mumis ir mes suteiksime jums 100% garantiją, kad ji jums padės.
  Nusiųskite jam el. Laišką. Paštas: drpellar@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 78. DR.Sango yra paprasčiausias rašytojas ir pagalbininkas. Mano vardas Rose James. Net jei esate burtininkas, privačiai praneškite apie šį liudijimą kiekvienam. Aš buvau paskui kitus rašytojus, nemačiau visų rezultatų. Aš tik norėjau, kad jis pas jus ateitų anksčiau, ir aš tai padariau iš akių. Buvęs vyras dingo ir aš visur padėjau kitiems rašytojams, tačiau rezultatų neturėjau, kol mano draugas man neparašė DR.Sango el. Po meilės burtų pagaliau sulaukiau iš jo skambučių. Jo burtai daro stebuklus, o mano vyras tai dar kartą myli. Tai stebuklas! Staiga jis grįžo su gėlėmis sakydamas, kai atleis man už uogienę, man buvo širdis sumušta ir šokiruota, kai mano vyras atsiklaupė maldoje ir norėjo sugrįžti. Man labai trūksta žodžių ir džiaugsmo, tu esi Dievo siųstas vyras ir visa vaidmenų modeliai. Ir dabar vėl esu linksma moteris. Labai ačiū Dr.Sango. Kiekvienas, ieškantis tikro rašymo rašytojo, turėtų susisiekti su Dr.Sango personal spellspecialistcaster937@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 79. Mano vardas Loveth iš Kanados.
  Po septynerių metų susisiekęs su juo, jis išsiskyrė su manimi. Aš padariau viską, kad tai susigrąžintų, bet viskas buvo veltui. Aš beviltiškai norėjau jo sugrąžinti dėl meilės, kurią jam turiu, ir maldavau jo už viską, daviau pažadus, tačiau jis atsisakė. Aš savo problemą paaiškinau kažkam internete ir ji pasiūlė susisiekti su rašytoja dr. Pellere, kuri galėtų padėti man ištarti rašybą, kad ją atgaučiau, bet aš esu tas tipas, kuris niekada netikėjo rašyba, neturėjau kito pasirinkimo, o tik išbandyti. Aš nusiunčiau rašybos rašytoją ir jis man pasakė, kad nėra problemų, jog prieš dvi dienas viskas bus gerai, kai mano buvęs vyras grįš pas mane prieš tris dienas, jis ištarė rašybą ir nustebino, kad antrą dieną buvo apie 16 val. . Buvęs vyras man paskambino ir aš buvau toks nustebęs, kad atsiliepiau į skambutį ir jis tik pasakė, kad jam tikrai gaila dėl visko, kas nutiko, kad jis nori, kad aš sugrįžčiau pas jį, kad jis mane taip mylėjo. Aš buvau tokia laiminga ir nuėjau pas jį, dėl ko mes visad laimingai pradėjome. Nuo to laiko pažadėjau, kad pažįstu žmogų, kuris turi santykių problemų, padėsiu jam, nurodydamas jį vieninteliam tikram ir galingam rašytojui, padėjusiam išspręsti mano problemą ir kuris skiriasi nuo visų ten esančių netikėtojų. Visiems gali prireikti rašytojo pagalbos; Pašto adresas: drpellar@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 80. Mano vardas yra Florencija iš Londono.
  Aš turėjau rimtų problemų su savo vyru, ir tai lėmė tai, kad jis išsikraustė į butą pas savo draugus. Viskas pasidarė dar blogiau, nes jis dažnai pradėjo eiti į barus ir striptizo klubus su draugais, pasigerti ir išeiti. Jis visada grasino man telefonu, kai man paskambins dėl visų blogų patarimų, kuriuos jam davė draugai. Aš myliu jį ir mes buvome kartu 8 metus prieš staigų pasikeitimą, negalėjau pastoti ir sužinojau, kad tai mano kaltė. Buvau tokia liūdna ir nusivylusi, kol vieną dieną naršiau internete ir pamačiau ponią, kuri dalijasi liudijimu apie galingą rašantį rašytoją Dr.Sango, kuris padėjo jai atgaivinti savo vaikiną su burtų rašymu, todėl nusprendžiau duoti tai Aš taip pat pabandžiau ir susisiekiau su rašančiu rašytoju Dr.Sango el. paštu spellspecialistcaster937@gmail.com ir paaiškinau jam visas savo problemas, o Dr.Sango man pasakė, kad neturėčiau jaudintis, kad jis padės man išspręsti mano problemas, mano vyras grįš namo, ir Dr.Sango taip pat man pasakė, kad jis taip pat gali priversti pastoti. Jis taip pat man pasakė, kad burtai nėra kenksmingi nei man, nei mano vyrui. Aš nusprendžiau pabandyti ir padariau viską, ką jis liepė man padaryti nedelsiant, ir jis padarė man žodį. Po 2 dienų mano vyras grįžo namo ir jis atsiprašė sakydamas, kad gailisi dėl to, kas man kainavo, o dabar esame laimingi ir gyvename kartu. Po dviejų mėnesių supratau, kad esu nėščia. Dabar esu tikrai laiminga, nes nebežinau, ką pasakyti, bet jei jūs ten skaitote tai ir turite tą pačią santykių problemą ar turite sunkumų pastojant vyrą ar vaikiną ar turite kokių nors problemų, kurios nėra medicininė galia susisiekite su Dr.Sango el. paštu: spellspecialistcaster937@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 81. Tikras rašytojas, vadinamas dr. Isikolo, daro žmonėms stebuklus
  Aš buvau tokia prislėgta, kai meilužė paliko mane pas kitą vaikiną, kai mums buvo 5 metai, ir aš bandžiau maldauti, kad ji sugrįžtų pas mane. Ji atsisakė ir pasakė, kad nebeturi manęs. Aš tapau liūdnu vyru po to, kai mes išgyvenome kartu, po visos meilės, kurią mes buvome pasidalinę praeityje, aš neįsivaizdavau savo gyvenimo be jos, nes mano meile jai buvo neįkainojama prekyba dėl bet kokios priežasties, vieną dieną, kai aš eidavau per internetą pamačiau komentarą apie tai, kad jis turi galią sugrąžinti buvusį meilužį, ir nusprendžiau pamėginti įsitikinti, susisiekdamas su juo, ir iškart aš atsiliepiau, paaiškinau, kas vyksta, ir jis pasakė, kad kitas vaikinas naudokite jai vudu rašybą, todėl ji paliko mane dėl jo, nepaisant mano rūpesčio, ir pažadu, kad padės man susigrąžinti meilužį, taip pat padės man užmušti burtą, kad jis ateityje nebegalėtų su manimi kovoti. mažiau nei tris dienas vaikiną nušovė nežinomi vyrukai Floridoje ir per 48 valandas mano draugė buvo mano namuose, laukdama, kol grįšiu iš darbo, o kai aš tai padariau, ji ėmė maldauti sakydama, kad gaila, kad niekada nežinojo, kas užėjo per ją. ačiū dr. Isikolo dabar džiaugiuosi savo drauge ir viskas dabar vyksta sklandžiai. Kreipkitės į peterį dėl bet kokio keršto ir buvusio burtų per isikolosolutionhome@gmail.com taip pat galite pabendrauti su juo per „WhatsApp“ telefonu +2348133261196.

  AtsakytiPanaikinti
 82. Išsaugokite savo ryšius ir gaukite buvusį vaikiną / draugę. Kontaktas: gethelp05@gmail.com yra geriausias internete rašantis rašytojas, o jo rezultatas yra 100% garantija.

  Mano vardas Amy Jurgens iš Tx, JAV. Po 12 santuokos metų aš su vyru buvome vienoje ar kitoje ginčydamiesi, kol jis galiausiai paliko mane ir persikėlė į Kaliforniją būti su kita moterimi. Jaučiau, kad mano gyvenimas baigėsi ir mano vaikai manė, kad daugiau nebematys savo tėvo. Aš stengiausi būti stipri tik dėl vaikų, bet negalėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį, širdį užpildė skausmai ir skausmai, nes buvau iš tikrųjų įsimylėjusi savo vyrą. Kiekvieną dieną ir naktį galvoju apie jį ir visada linkiu, kad jis sugrįžtų pas mane, aš tikrai buvau nusiminęs ir man reikėjo pagalbos, todėl internete ieškojau pagalbos ir atėjau į svetainę, kurioje manoma, kad dr. Ilekhojie gali padėti greitai sugrįžti. . Taigi, jaučiau, kad turėčiau jam pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš padariau tai, tada jis padarė meilės burtą už mane. Po 28 valandų mano vyras iš tikrųjų man paskambino ir pasakė, kad labai pasiilgo manęs ir vaikų. Taigi nuostabu !! Taigi jis tą pačią dieną grįžo su meile ir džiaugsmu, atsiprašė už savo klaidą ir skausmą, kurį sukėlė man ir vaikams. Nuo tos dienos mūsų santuoka dabar buvo stipresnė, nei buvo anksčiau, viskas dėkojama dr. Ilekhojie. jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalyti savo istorija internete, kad dr. Ilekhojie yra tikras ir galingas rašybos rašytojas, aš visada melsiuosi ilgai gyventi, kad padėčiau savo vaikams ištikus bėdai, jei esate čia ir jums reikia meilės- burtažodis „Laimėk savo vyrą iš kitos moters“ arba laimėk savo vaikiną / draugę amžinai. Daugiau neverkite, susisiekite su šiuo galingu rašybos rašytoju dabar. Štai jo kontaktas

  Skambinkite / „WhatsApp“: +2348147400259,
  El. Paštas: gethelp05@gmail.com,
  Svetainė: https://ilekhojie-solutions.webnode.com

  AtsakytiPanaikinti
 83. Tamara Noel liudijimas: Kaip greitai sugrąžinti savo buvusį gyvenimą padedant dr. Isikolo!

  Man skaudėjo ir daužėsi širdis, kai prieš septynis mėnesius mano ir mano vyro santuokoje iškilo labai didelė problema. toks baisus, kad jis kreipėsi į teismą dėl skyrybų. jis pasakė, kad niekada nebenori daugiau pasilikti su manimi ir kad nebemyli manęs. Taigi jis išsikraustė iš namų ir privertė mane ir mano vaikus patirti stiprų skausmą. Išbandžiau visas įmanomas priemones, norėdamas jį susigrąžinti po daug maldavimo, tačiau viskas be reikalo ir jis patvirtino, kad priėmė savo sprendimą ir daugiau niekada nenorėjo manęs matyti. Taigi vieną vakarą grįždamas iš darbo sutikau seną draugą, kuris paprašė mano vyro. Taigi aš jam paaiškinau kiekvieną dalyką ir jis man pasakė, kad vienintelis būdas susigrąžinti savo vyrą yra apsilankyti burtų ratuku, vadinamu DR ISIKOLO, nes tai tikrai pasitarnavo ir jam. Nors aš niekada netikėjau rašyba, bet neturėjau kito pasirinkimo, nei vadovautis jo patarimais. Tada jis man davė rašytojo, su kuriuo jis lankėsi, el. Pašto adresą. Taigi kitą rytą aš nusiunčiau laišką man nurodytu adresu ir rašytojas patikino mane, kad aš per kitas 48 valandas grąžinsiu savo vyrą, kai tik aš to įvykdysiu. Koks nuostabus teiginys !! Aš niekada netikėjau. Taigi jis kalbėjo su manimi ir papasakojo viską, ką man reikėjo padaryti. Tuomet dirbdamas už mane ir po 48 valandų, nustebęs mano vyras, kuris pastaruosius 7 mėnesius man neskambino, paskambino man pranešti, kad grįžta. Taip nuostabu!! Taigi jis tą pačią dieną grįžo su meile ir džiaugsmu, atsiprašė už savo klaidą ir už skausmą, kurį sukėlė man ir mūsų vaikams. Tada nuo tos dienos mūsų santykiai buvo stipresni, nei buvo anksčiau, pasitelkiant gydytoją ISIKOLO. Taigi aš jums patarsiu, jei kiltų problemų, susisiekite su juo, suteikiu jums 100% garantiją, kad jis jums padės ..
  Rašykite jam el. Paštu: isikolosolutionhome@gmail.com
  „WhatsApp“ / skambinkite +2348133261196

  AtsakytiPanaikinti
 84. Hello to all my viewers my name is Glenda from Wisconsin USA I want to use this opportunity to thank Dr clement who help me to won sum of $1 million dollars for euro million lottery.thanks Dr clement for helping me to win the euro million.I have been playing the lottery for the past 5 years now and i have not be able to wining nay money,i was so upset and i need help desperate to win the lottery so i decided to go online and search for help then i saw so many good testimony about this man called Dr clement how he gave lucky wining number for many people with help of his spell,then i dis-said to contact him also and tell him i want to win a lottery too, he also cast wining lottery spell for me which i use too, then i play and won $1 million dollars.I m so grateful to you Dr clement,just in-case you also need him to help you wining any kind game he can help you is nice man,you can contact him through his allmightbazulartemple@gmail.com or whatsapp +2347051758952.and he also explain to me he can cure any kind of disease with herbal medicine? .God thank you for send Dr clement to me as a helper? {1}HIV/AIDS {2}DIABETES {3}EPILEPSY {4} BLOOD CANCER {5} HPV {6} ALS {7} HEPATITIS B OR A {8}LOVE SPELL {9} herpes simplex. (10) Ex back

  AtsakytiPanaikinti
 85. Mano draugas prieš 2 mėnesius išsiskyrė su manimi, nes jautė, kad mane apgaudinėja su savo draugu draugu, aš stengiausi viską, ką jam galiu paaiškinti, tačiau jis sumokėjo kurčias ausis, aš buvau emociškai nusiaubtas, nes aš tikrai jį mylėjau, kol Pamačiau internete įrašą apie DR ISIKOLO, kuris padeda žmonėms susigrąžinti prarastą meilužį, iš pradžių suabejojau, ar tai tikra, nes niekada netikėjau tokiais dalykais, bet nusprendžiau pamėginti, susisiekiau su juo ir jis pasakė ką aš turėjau padaryti, aš padariau tai tada, kai jis padarė meilės meilės žodį. Rašybos procesas, norint suvienyti mėgėjus, yra labai paprastas ir jis nesavanaudiškai dirba taip, kaip jis per 48 valandas atkūrė mano santykius, o mano vaikinas paskambino ir maldavo susitaupykite su manimi dar kartą, jei jums reikia pagalbos, norint išspręsti jūsų santykius ar santuokos problemą. Čia yra jo kontaktas, „WhatsApp“ / „Viber jam“, tel .: +2348133261196, el. Paštu jam: isikolosolutionhome@gmail.com.

  AtsakytiPanaikinti
 86. Veiksmingas galingas meilės rašybos būdas susigrąžinti savo buvusį meilužį dabar: patikrinkite DR ISIKOLO

  Aš ką tik patyriau Dr.Isikolo meilės rašybos stebuklus, kurie buvo paplitę internete ir visame pasaulyje. Kaip jis nuostabiai padėjo žmonėms visame pasaulyje atkurti santuoką ir susigrąžinti įsimylėjėlius, taip pat padėjo laimėti loterijoje. Aš susisiekiau su juo po daugybės įvairių žmonių liudijimų, kaip jis padeda sugrąžinti buvusį meilužį, papasakojau jam apie savo vyrą, kuris mane apleido maždaug prieš 8 mėnesius ir paliko namus su viskuo, ką turėjau. DR ISIKOLO liepė man tik tris kartus šypsotis ir ramiai susitvarkyti tik per 48 valandas. Po antros dienos Tonis man paskambino, aš buvau tiesiog toks sukrėstas, pasirinkau skambutį ir negalėjau patikėti savo ausimis, jis buvo tikrai maldauju, kad aš jam atleisčiau ir pažadėjau telefonu. Jis grįžta namo ir taip pat gavo man naują automobilį, skirtą tik jam, kad įrodytų savo meilę man. Aš buvau toks laimingas ir paskambinau DR ISIKOLO ir padėkojau jam, jis tik liepė man pasidalinti geromis naujienomis visame pasaulyje. Na, jei jums reikia veiksmingo ir tikro rašybos rato bet kokiai jūsų gyvenimo problemai, galite susisiekti su DR ISIKOLO jo el. : isikolosolutionhome@gmail.com arba taip pat galite pažiūrėti „Whatsapp“ jį telefonu +2348133261196.

  AtsakytiPanaikinti
 87. Turiu tiek daug širdies, kad norėčiau išreikšti save, kaip dr. Isikolo išgelbėjo mano santuoką nuo skyrybų. Aš ir mano vyras patyrė tam tikrų nesusipratimų ir tai nutraukė mūsų santuoką tiek, kiek mano vyras siekė skyrybų. Taigi aš neturiu kito pasirinkimo, nei ieškoti internete savo problemos sprendimo, nes ten susidūriau su dr. Isikolo detalėmis ir kaip tiek daug žmonių rašė gerus dalykus apie jį ir jo nuostabius darbus jiems ir apie tai, kaip jis padėjo daug žmonių, atkurdami santykius. Aš susisiekiau su gydytoju Isikolo ir jis man papasakojo viską, ką turėjau padaryti, ir padariau, o per mažiau nei 48 valandas mano vyras atšaukė skyrybų dokumentus. Dabar aš su vyru gyvename ramybėje ir santarvėje ir dėkojame dr. Isikolo, kad jis išgelbėjo mano santuoką nuo iširimo. Dr Isikolo kontaktinė informacija yra el. Paštu: isikolosolutionhome@gmail.com, taip pat galite kreiptis į jį „Whatsapp“ telefonu +2348133261196

  AtsakytiPanaikinti
 88. DR. AKPABIO TINKLALAPIS TIKRAI MYLIUI REKLAMA: akpabiospells@gmail.com

  Rimtai, aš buvau nugrimzta į plakimą, kai mano 8 metų vyrui liko būti su kita moterimi Teksase. Aš verkiau ir verkiau kiekvieną dieną, kol pasidarė taip blogai, kad nebegalėjau to pakelti. ir aš kreipiausi pagalbos į internetą, kol nepataikiau į tikrąjį dalyką, tai tu esi daktaras Akpabio. Aš beveik atsisakiau bandymo susigrąžinti savo buvusį vyrą ir vėl turėjau susitvarkytą šeimą. Aš išbandžiau daugybę dalykų, kuriuos žinojau, o su jūsų burtais, palaiminimais ir nepaprastomis magiškomis galiomis padarėte visą darbą ir iškart po 48 val. , mano buvęs vyras grįžo pas mane ir jis atgailavo už viską, ką padarė. Dabar mano gyvenimas subalansuotas ir vėl esu laiminga. Dr dr. Patikėk, kad darai didelę paslaugą žmonėms, ir nemanau, kad daugelis žmonių apie tave žinojo. Tu esi grubus deimantas. Ačiū daktarui Akpabio. Jūs esate talentingas ir atiduodate save taip laisvai, kaip tai padarėte man. Ačiū, kad pynėte savo stebuklingus meilės burtus man ir Sergio. Jis grįžta į mane taip, kaip buvo, kai pirmą kartą susitikome .. iš mano sielos gelmių! Dabar esu be galo laiminga. Ačiū tau, ir Dievas palaimino tave, pone. Dabar mano vyras grįžta pas mane tik po 48 valandų, kaip jūs jau sakėte .. Oho .. Aš esu visiškai apdovanotas. Labai ačiū, pone, daug įvertinimų. Čia yra Dr. Akpabio el. Paštas: akpabiospells@gmail.com arba paskambinkite +23489064238004

  AtsakytiPanaikinti
 89. Grįždamas su savo buvusiu meilužiu, skubiai su meilės rašyba, DR ISIKOLO yra tikrai geriausias rašybos ratukas su 100% garantija. mano vardai yra Barbara Damjan. Niekada netikėjau meilės burtais ar magija, kol susisiekiau su šiuo rašytoju, vardu DR ISIKOLO, kuris tiek daug žmonių išbandė internete, yra galingas. Mano partneris pradėjo netinkamai elgtis ir bendrauti su man nežinoma panele po sunkių ir sunkių laikotarpių ir paliko mane. mes išgyvenome kartu ir mano gyvenimas buvo apverstas aukštyn kojomis, nes mūsų santykiai tęsėsi 4 metus, aš tikrai jį mylėjau. Jo motina buvo prieš mane ir jis neturėjo gero užmokesčio darbo, todėl, kai sutikau šį rašybos rėžėją, papasakojau jam, kas atsitiko, ir iš pradžių jam paaiškinau daiktų situaciją, buvau neapsisprendęs, skeptiškas ir abejotinas, tačiau tiesiog pamėginau. ir po 2 dienų, įvykdęs ir pateikęs viską, ko reikia, kad už mane dirbtų, mano vyras man paskambino pats ir priėjo prie manęs atsiprašydamas, kad viskas buvo susitarta su jo mama ir šeima, ir jis gavo naują darbo pokalbį, taigi turėtume gauti vedęs netikėjau, kad tai veikia taip, ir tai iš tikrųjų buvo nuostabu, ir aš didžiuojuosi, kad paliudijau ir vertinu DR ISIKOLO, nes jis yra tiesiog geriausias, kokį tik galite bet kada rasti. jums reikia veiksmingo ir tikro rašybos rato, kad iškiltų bet kokia jūsų gyvenimo problema, galite susisiekti su DR ISIKOLO jo el. paštu: isikolosolutionhome@gmail.com.com arba jo „WhatsApp“ / „Viber jam“ telefonu: +2348133261196.

  AtsakytiPanaikinti
 90. Sveiki, vaikinai, aš labai džiaugiuosi, kad galiu sugrąžinti savo vyrą po to, kai jis paliko mane ir mūsų 3 vaikus kitai moteriai.
  Po 2 santuokos metų aš ir mano vyras buvome vienoje ar kitoje ginčydamiesi, kol jis galiausiai paliko mane ir persikėlė į kitą miestą būti su kita moterimi. Jaučiau, kad mano gyvenimas baigėsi ir mano vaikai manė, kad daugiau nebematys savo tėvo. Aš stengiausi būti stipri tik dėl vaikų, bet nesugebėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį, širdį užpildė skausmai ir skausmai, nes buvau iš tikrųjų įsimylėjusi savo vyrą. Kiekvieną dieną ir naktį galvoju apie jį ir visada linkiu, kad jis sugrįžtų pas mane, aš buvau tikrai nusiminęs ir man reikėjo pagalbos, todėl ieškojau pagalbos internete ir atėjau į internetinę svetainę, kurioje teigiama, kad DR ISIKOLO gali padėti greitai sugrįžti. Taigi aš jaučiau, kad turėčiau jam pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš padariau tai, tada jis padarė (Meilės burtą) už mane. Po 48 valandų mano vyras man tikrai paskambino ir pasakė, kad labai pasiilgo manęs ir vaikų. Taigi nuostabu !! Taigi jis grįžo su meile ir džiaugsmu, atsiprašė už savo klaidą ir už skausmą, kurį sukėlė man ir vaikams. Tada nuo tos dienos mūsų vedybos buvo stipresnės, nei buvo anksčiau. Ačiū DR ISIKOLO. jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalinti savo istorija internete, kad tikrasis ir galingas DR ISIKOLO rašytojas, kuris visada melsiuosi, kad ilgai gyventų, kad padėtų savo vaikams bėdoje. Jei esate čia ir jums reikia jūsų buvusio nugaros ar jūsų vyras persikėlė į kitą moterį, daugiau nebeverkite, tiesiog susisiekite su šiuo galingu rašybos žinovu. Čia yra jo kontaktinis asmuo: el. Paštu jam: isikolosolutionhome@gmail.com.com arba jo „WhatsApp“ telefonu: +2348133261196. DR ISIKOLO niekada jūsų nepavers.

  AtsakytiPanaikinti
 91. Mano vaikinas paliko mane pas kitą merginą. Man jo reikėjo beviltiškai, nes aš jį taip mylėjau. Aš labai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos. Naršydamas internete, aš atlikau ypatingą liudijimą apie šią gerą DR EDO pagalbą, norint greitai sugrįžti ir sustabdyti skyrybas ar skyrybas ir panašiai, todėl jaučiau, kad turėčiau jam pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš padariau tai, tada jis padarė (grąžink meilės burtą) už mane. Po 28 valandų mano vaikinas grįžo pas mane verkdamas ir maldaudamas atleidimo. Šiandien aš esu tokia laiminga ir noriu rekomenduoti šį puikų rašytoją kiekvienam, kuriam tikrai reikia skubių skubių ryšių dėl nutrūkusių santykių ir santuokos, el. Pašto adresą jam: edolovespelltemple@gmail.com. Tiesiog susisiekite su puikiu „DR EDO“. Jei kyla problemų, susisiekite su juo ir garantuosiu, kad jis jums padės. daugiau nebeverkite - susisiekite su šiuo galingu rašybos rašytoju dabar. Ačiū DR EDO, kad išsaugote mano nutrūkusius santykius ir sugrąžinote mano vaikiną į mane! “Parašykite jam el. Pašto adresą edolovespelltemple@gmail.com, taip pat galite paskambinti jam arba įtraukti jį į„ WhatsApp “: +2348159452497

  AtsakytiPanaikinti
 92. Ar jums reikia meilės burtų, kad sugrąžintumėte savo buvusį meilužį ar vėl susijungtumėte su sutuoktiniu ir vėl galėtumėte vedybas veikti? Norėdami gauti greitą 48 valandų sprendimą, atsiųskite el. Laišką DR ISIKOLO. Su vyru prieš metus ir šešis mėnesius turėjau problemų, kurios mus išsiskyrė. Kai jis išsiskyrė su manimi, buvau sumišęs ir nežinojau, ką daryti, kad jį sugrąžintų, viduje jaučiausi toks tuščias. Iki tol, kol internete nepažįstu DR ISIKOLO, kaip Jis padėjo tiek daug žmonių ten išspręsti įvairias problemas. Aš jam nusiunčiau el. Laišką ir papasakojau jam savo problemą. Aš padariau tai, ko jis paprašė, kad jis man padėtų, trumpai paaštrindamas ilgą pasakojimą. Prieš tai žinodamas, per mažiau nei 48 valandas, mano vyras paskambino man ir jis grįžo pas mane ir pasakė, kad gailisi dėl to, kas vyko tarp mūsų abiejų. Pagaliau rašau šį liudijimą, kad norėčiau padėkoti ir nuoširdžiai padėkoti jums, dr. ISIKOLO, už tai, kad laikėtės jūsų žodžių ir pažadėjote grąžinti jį man per 48 valandas nuo jūsų galingo rašybos rašymo ir už tai, kad panaudojote savo talentingus ir didelius sugebėjimus sugrąžink jį atgal. Jei jums reikia jo pagalbos, galite susisiekti su jo „Whatsapp“ +2348133261196 arba rašyti el. Paštu isikolosolutionhome@gmail.com ir pasidalyti nuostabiu liudijimu taip pat kaip aš.

  AtsakytiPanaikinti
 93. Aš vedęs septynerius metus neturėjau jokio vaiko, dėl to mano vyras pradeda keistai elgtis, pastaruoju metu grįžta namo ir daugiau nebeleidžia su manimi laiko ir jis mane išsiskyrė. Taigi tapau labai liūdna ir praradau gyvenimą, nes gydytoja man pasakė, kad negaliu pastoti. Tai iš tikrųjų daro mane apgailėtiną. kol susiradau draugą, kuris man papasakojo apie DR AJAYI iš interneto, kaip jis padėjo daugybei moterų, susidūrusių su šiomis panašiomis problemomis, kurias patiriu, todėl susisiekiau su juo: drajayi1990@gmail.com ir paaiškinau jam. jis man pasakė viską, ką suteikti, kad galėtų ištarti suvienytą burtą, kad sugrąžintų mano vyrą, kurį aš padariau, ir jis pasiuntė galingą maldą, kurią turėjau pasakyti vidurnaktį, kol jis liejo meilės burtą. Tai buvo stebuklas, po 48 valandų mano vienintelis vyras grįžo pas mane ir atsiprašė už viską, ką padarė, ir pasakė man, kad yra visiškai pasirengęs palaikyti mane bet kokiame mano norime. Aš greitai paskambinau DR AJAYI ir papasakojau jam, kas tuo metu vyko. Jis taip pat paruošė ir atsiuntė man vaistažolę, kuri, jo teigimu, išgydys visas nepageidaujamas ligas ar infekcijas, trukdančias man pastoti, tada nurodė, kaip vartoti prieš susitikimą su vyru. Pavartojus šias natūralias žoleles ir šaknis, po kelių savaičių aš pradėjau jausti nėštumo požymius visame pasaulyje. Tikrai aš buvau nėščia, ką tik pagimdžiau kūdikį šio mėnesio 1 d. Pasižadu pranešti visam pasauliui apie DR AJAYI, kad išsaugojo mano santykius ir taip pat suteikė man vaikų, aš galiu didžiuotis, kad šiandien galiu vadinti savo. Bet kuriai moteriai, kuri mano, kad tai neįmanoma, galite maloniai šypsotis ir atnešti laimę savo šeimai. Susisiekite su DR AJAYI el. Paštu: drajayi1990@gmail.com arba susisiekite su jo „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094. Iš tiesų, jis yra Dievas siunčiami sugrąžinti prarastus meilužius ir atnešti jums laimę.

  AtsakytiPanaikinti