2015 m. liepos 17 d., penktadienis

Šimašius gi irgi blogeris

Vilniaus meras, ponas Šimašius, pamatęs blogerių reklamos savaitę, pakvietė blogerius ateiti pas jį ir pasirodyti.
Ne visi atėjo.
Vieni negalėjo, kiti nepatikėjo, dar kiti savo blogerystės išsižadėjo ir nusikratė.

Aš nuėjau.
Savivaldybę apžiūrėjau.

Pavyzdžiui, vos į ją atėjus iš karto prieš akis iškyla vientisai mechaninių laikrodžių viduriais nulipintas menhyras. Galima atsisėsti, laukti savo reikalų tvarkymo eilės ir žiūrėti į jį. Kontempliuoti laiko galią. Galvoti kaip nuo jo dulkes valo. Ir panašiai.

Tai va, mus pavaišino saldainiais, davė pyrago ir kavos, pasipasakojo šiek tiek kas ir kaip, paklausė mūsų, kas ir kaip. Mes išsakėme savo blogeriškus vargus ir vargelius susijusius su Vilniaus miestu.
Pvz.: Geležinė lapė sakė, kad reikia iškirsti visus uosialapius klevus, bo jai rūpi miško gyventojai, miestiečiai ir tik laiko klausimas kada kurio nors šaka ant kieno nors nulūš. Skirmantas Tumelis susirūpino ar nenuriedės jis su riedučiais į Nerį, kai jos krantinę sutvarkys. Blogeriai nusprendė, kad Skirmantas nuriedės bet kur su riedučiais. Kūtvėla išreiškė susirūpinimą miesto fontanais, kurie nevilioja apsimesti, kad jie yra didelio Vilniaus vandens pramogų parko dalis. Ponas Šimašius bandė politkorektiškai išsisukti, kad ne jis šakas pjausto ir ne jis žmones į fontanus mėto. Nuo to buvo tik dar blogiau, ir Visatos Valdovas liepė jam eiti į Vingio parką kepti dešrelių, kad įrodytų, kad yra paprastas mirtingasis ir įkvėptų  žmones drąsos sistemą.

(Adomo Rutkausko nuotrauka. Jis pats guli pirmam plane. Aš tas žmogus su akiniais ir mėlyna palaidine.  Apsimetu, kad esu kokia nors programuotoja tik penktadienio vakarais išlendanti iš savo tykaus elektronikos urvelio)
Kadangi blogeriai buvo labai godūs dėmesio ir jų neišėjo išvaryti, tai pas Merą pradėjo eiti kiti su juo susitikti susitarę žmonės. Vieni jų buvo savanoriai iš Mamų unijos.


Šitą nuotrauką pavogiau iš Šimašiau FB puslapio. Čia yra Ieva Krivickaitė. Dabar ji vykdo dar vieną akciją, kurios metu renka lėšas vežiu sergantiems vaikams. Akcijos tikslas yra ne tik surinki pinigų, bet ir didinti tai, kas angliškai vadinama awareness . Akcija eina su šūkiu "nusiskusiu plaukus dėl sergančių vaikų". Nesiskusikite plaukų dėl vaikų. Skuskitės dėl to, kad norite, nes dauguma vaikų plikumo baimę perima būtent dėl to, kad niekas nenori būti plikas ir būna tik "iš bėdos" ar kažkokio tikslo.

Tai blogeriai greitai susižvalgė ir nusprendė, kad sekanti blogerių akcija atrakcija bus padėti Ievai surinkti 30000 € iki kito mėnesio vidurio. Akimirką Ieva žiūrėjo tokiu visiškai "wtf" žvilgsniu. Ateini pas merą, nori nuotraukos facebook'ui, užeini, o ten 20 veikėjų sėdi ir visi vienas per kitą rėkia "AŠ APIE TAVE PIRMAS PARAŠYSIU!"*

Čia vat surašyta kaip galite padėti mamų unijai, arba prisijungti konkrečiai prie Ievos akcijos.

Aš sugalvojau, kad pamėginsiu padaryti labdaros aukcioną. Šiandien pradėjau vieną paveikslą, rytoj baigsiu ir parašysiu kas toliau ir kaip :) Kažkas nuspirks paveikslą, o visi už jį gauti pinigai keliaus šiai akcijai! Na, ir pati prisidėsiu.

A, taip.

Taigi E. Jakilaitis nutekino Šimašiaus laiškus apie Air Lituanica. Kaip ištikimi blogeriai draugai, vos išėję iš mero kabineto puolėm svarstyti hipotetinę situaciją, kad gal čia pats ponas Šimašius tuos laiškus nutekino.
Kodėl?
Aš turėjau vieną hipotezę, bet ji buvo įvertinta, kaip per daug gili ir komplikuota, tai užtilau kol neapkaltino pipedijos rašymu. Kiti blogeriai turėjo žemiškesnių, labiau su politika, nei reptiloidais masonais susijusių hipotezių.

* šito nebuvo. Čia kūrybinis melas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą