2012 m. birželio 7 d., ketvirtadienis

Būsiu šlakiu

O šakės kaip seniai rašiau, užsisukau moksluose.
Guli krūva piešinių, kurių nenuskanuoju, nes tingiu pajungti skanerį, o galvoje sukasi debesis minčių apsakymams, kurių neparašau, nes, taip atspėjote, tingiu. Tas tingėjimas gal greičiau yra užsislėpęs nuovargis, bet vis tiek kažkaip nesmagu...

Jau parašiau 2 šios sesijos egzaminus, dar 5 liko ir, jei visus išlaikysiu, galėsiu vadintis penktakurse. Ir juosiuosi tarsi koks lašišinis-upėtakis*.

O čia Tapkius ragauja mano pusryčių jogurtą:


O šitą aš turbūt lunatikuodama nupiešiau, nes radau nufotkintą mobiliake, bet neatsimenu kur būčiau jį piešusi:* Lašišinis-upėtakis - neegzistuojanti žuvis, kuria prekiauja prekybos centrai, kad suviliotų pirkėjus dviem skanių žuvų pavadinimais viename. Čia kaip "kalakutinė-višta" ar "arbūzinės-braškės". Dažniausi ta žuvis būna paprasčiaučias šlakis (Salmo trutta).

9 komentarai:

 1. omnomnomnomnomomnomonomom.... the end :)

  Oba, tikriausiai pirmą syk tokio "stiliaus" piešinys bloge, nes kiek teko matyti visi uber kruopštūs.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ಠ_ಠ ne kruopštūs keliauja į juodą perdirbto plastiko maišiuką ir į konteineriuką kieme.

   Panaikinti
 2. mūsų katinas va taip va irgi mane apvalgo :/ tik pamato, kad jogurto yra, net stačias visas :/

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na, dėl lašišinio upėtakio, tai mums ichtiologijos dėstytojas sakė, kad tai vaivorykštinis upėtakis, augintas jūroje - analogiškai kaip šlakys yra margasis upėtakis, augęs jūroje. Tokie jau tie upėtakiai, kad ta pati rūšis gali likti upėse ir užaugti nedidukai (kartais ne savo noru, pvz. dėl užtvankų) arba plaukti į jūrą, ten augti dideliais ir grįžti į upes neršti.

  "The rainbow trout (Oncorhynchus mykiss) is a species of salmonid native to tributaries of the Pacific Ocean in Asia and North America. The steelhead is a sea-run rainbow trout (anadromous) usually returning to freshwater to spawn after two to three years at sea; rainbow trout and steelhead trout are the same species. The fish are often called salmon trout." (Wikipedia)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Matai kaip... Dėkui, Nyctereutes :)

   Na, bet, kaip suprantu, esmė nesikeičia - tokios žuvies kaip lašišinis upėtakis vis tiek nėra?

   Panaikinti
  2. Yra, tiesiog tos pačios biologinės rūšies dvi formos vadinamos skirtingai - upinė vaivorykštiniu, jūrinė lašišiniu upėtakiu.

   Panaikinti
  3. Kaip ir bet kuris kitas mokslas, kai pradedi gilintis :D

   Panaikinti