Puslapiai

2013 m. gegužės 5 d., sekmadienis

Ar nori atviruko iš enorcos nachalevai?

Dabar kiekvieną kartą kai pamatau kokį nors lievą grafičių paprašau vyro mane prie jo nufotografuoti. Kaip kad šio:

Bet šiandienos džiaugsmas tuo nesibaigia. Šio mėnesio (gegužės) "Verslo klasėje" yra mano mokslo populiarinimo straipsnis apie bakterijas :D Deja, bet jo į blogą nedėsiu, o prašantiems paskaityti kokio pdf'o irgi nesiųsiu. Teks arba pirkti, arba skolintis iš draugo/bibliotekos, ar tiesiog paskaityti stovint parduotuvėje.
Sekantį planuoju rašyti apie krešulius >:3


Jeigu išleisti 15 Lt šiam žurnalui nevilioja, tai siūlau alternatyvą - nusipirkti 10 atvirukų iš favouritepostcard.com už 14.50, nesvarbu vienodų ar skirtingų, bet nuo 10 atvirukų siuntimas Lietuvoje yra nemokamas! Išsirinkite pačius gražiausius ir nudžiuginkite draugus, išsirinkite pačius negražiausius ir po to nusiųskite tiems draugams, kurie per žioplumą ant facebook'o užsidėję savo adresus ir dar "public".  Arba pasikiškite po pagalve ir jei kas bandys atimti šnypškite ant jų šaukdami "mah preciuos". Ten yra ir mano atvirukų.


Trims šio blogo skaitytojams padovanosiu po atviruką :) 

Tereikia komentaruose parašyti anekdotą ir kitą sekmaedienį aš išrinksiu 3 laimėtojus (visiškai atsitikinai, random.org pagalba), kuriems žinutes parašysiu per google+, kad gaučiau adresą ir galėčiau išsiųsti atvirukus kaip atvirlaiškius (nebent jie pageidaus kitaip ;).
Jei google+ paskyros neturite arba nenorite komentuoti iš jos, tuomet komentare palikite ir kokį nors  naudojamą email'ą. 

6 komentarai:

 1. Cirko numeris: dresuotojas išsiveda katę ir klausia jos:
  - Kiek bus 2 kart 2?
  - miau, miau, miau, miau!
  - O kiek bus 2 plius 3?
  - miau, miau, miau, miau, miau!
  Dresiruotojas pasisuka į žiūrovus:
  - Kaip matote, ši katė puikiausiai skaičiuoja. Gal kas nors iš jūsų norėtų išbandyti šią katę?
  Atsistoja vienas žiūrovas:
  - Kiek bus 9 kart 9?
  Katė pritupia, pamąsto ir taria:
  - O tu pats tiek kartų sukniauktum?


  Prancūzija:
  Katino nematyti. Ant stalo - senas geras vyno butelis. Pelė tyliai nutipena iki stalo ir užšoka ant jo. Katino vis dar nematyti. Greitai išgeria taurelę vyno. Saugiai grįžta į urvelį.

  Lietuva:
  Katino nematyti. Ant stalo - natūralus alutis. Pelė tyliai nutipena iki stalo ir užšoka ant jo. Katino vis dar namatyti. Greit išmaukia bokaliuką alaus. Saugiai grįžta į urvelį.

  Rusija:
  Katino nematyti. Ant stalo - gera, stipri degtinė. Pelė tyliai nutipena iki stalo ir užšoka ant jo. Katino vis dar nematyti. Greit padaro šimtą gramų. Norisi dar. Padaro dar du kartus. Tada prisėda ant stalo atsiremia į butelį barbena nageliais į stalą ir sako : - Na ką, neateina - palauksim!


  Gyvenimo svarbiausi moralai - iš istorijos

  Istorija: Žiema, šalta. Seniai alkanas žvirblis šalo, šalo ir...sušalo ant snieguoto kelio. Laimei karvę vedė tuo keliu. Ir ji taip netyčia pataikė apš... žvirblį. Šis kaip mat atsigavo sušilęs. Ir pradėjo garsiai iš laimės čirkšti. O KATINAS čia tik šast, išgirdęs. Irgi alkanas labai buvo. Čiupt žvirblį ir kaput.

  1 Moralas: Ne kiekvienas priešas, kuris ant galvos š...
  2 Moralas: Ne kiekvienas draugas, kuris iš š... ištraukia.
  3 Moralas: Tupėdamas šiltoj vietoj nečirškėk.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Moteris su kūdikiu lipa į autobusą, vairuotojas susiraukia, sako: "oj, koks baisus vaikas". Pasipiktinusi moteris atsisėda ir skundžiasi nepažįstamam vyrui, sėdinčiam šalia "Vairuotojas tik ką mane įžeidė", o čia vyras nepasimeta, sako "Ponia, eikite atsikirskite, o aš tuo metu palaikysiu jūsų beždžionėlę".

  Aghr, niekada nemokėjau pasakoti anekdotų, bet prižadu atvirutę in return :>

  laimajo[at]hotmail.co.uk

  AtsakytiPanaikinti
 3. Jaunas valytojas labai stengdamasis valo direktoriaus kabinetą, taip kruopščiai ir atsakingai dirba, kad gražu žiūrėti. Staiga į kabinetą įeina direktorius ir pagiria valytoją: "šauniai darbuojasi, žiū, gal kada iki direktoriaus posto pakilsi. Žinai, aš irgi nuo valytojo pareigų pradėjau savo karjerą."
  Valytojas šnairomis pažiūri, susiraukia ir lepteli: "aš tai nuo direktoriaus pareigų savo karjerą pradėjau."

  kazlauskas.kazys.andrius@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 4. Šitas geriausias :)

  -Ir nuo kada jie kartu ?
  -Kas ?
  -Tavo antakiai ?

  AtsakytiPanaikinti
 5. Skambina daktaras žmogeliui:
  -Sveikas Petrai, turiu blogą ir blogesnę naujieną. Kurią nori išgirsti pirmąją?
  -Nuuuu pradėkim nuo blogos...
  -Jums liko gyventi 8 dienos.
  -O tai kokia jau labai bloga!?
  -Aš septynias dienas neprisiskambinau..

  AtsakytiPanaikinti
 6. Na tavo piešti atvirukai tikrai labai nuostabūs!

  AtsakytiPanaikinti