Puslapiai

2012 m. spalio 9 d., antradienis

Kodai ir morkos

Vakar užsukau į Gedimino prospekte esantį McDonald'ą. Norėjau užeiti į jo tualetą, bet norėjimu viskas ir baigėsi, mat ant durų kabėjo kodinė spyna. Suprask kodas atspausdinamas ant čekio.


ಠ_ಠ


Da fcuk?

╯°□°)╯︵ ┻━┻
╯°□°)╯︵ ┻━┻
╯°□°)╯︵ ┻━┻


Čia jau senai taip pas juos?
Per gyvenimą jau spėjau išmokti kelis dalykus.

Tatai, yra:

1) Didžioji dalis žmonių galvoja, kad jų pasiekimai yra dėl jų darbo ir gebėjimų, o nesėkmės tik aplinkybių nulemtos. Tuo tarpu stebėdami aplinkinius jie mano priešingai - kad jų laimėjimai tai tik sėkmės apvaizdos, o nelaimės - užtarnautos. (pvz.: koks nors mokytojas visiems pasakos, kad vienas vaikas gerai mokosi, nes jis jį moko, o kad kitas nesimoko - tipo čia tėvai ar jis pats kaltas; sveikas žmogus galvos, kad neserga dėl to, kad sveikai gyvena ir "teisingai" mąsto, vaikų neturintis žmogus matantis besiožiuojantį vaiką parduotuvėje galvos, kad tėvai neauklėja ir panš. ir t.t.)

2) Arba labai gudri moteriškė, arba labai negudrus vyriškis, kažkur kažkada sugalvojo ir paskleidė mitą, kad moterys sekso nenori, kad joms riekia daugiau laiko pasiekti orgazmą ir panš.
Dabar iš to vieni pasidaro gražaus pinigėlio, o kiti depresuoja.

3) Lengviausias būdas įvertinti vietą, į kurią patekai yra apsilankyti jos tualete.

Ne, rimtai - atkreipkite dėmesį kada į tai.

Pirmą kartą šia tema susimąsčiau, kai pastebėjau, kad ligoninių I ir II aukšto tualetai skiriasi kaip diena ir naktis. 1 aukšte niekada nebūna popieriaus ar muilo, užraktai būna tik kokie tai penktą kartą persukti kabliukai,  kampe pūpso kokia tai neaiški ruda dėmė, kuri, nors ir supranti, kad tėra rūdys ant metalinės pertvaros sienos, bet vis tiek kelią ... abejonių savo kilme. 

Tuo tarpu antrame aukšte būna normalesni klozetai, užraktai, būna žymiai švariau, o jei dar atsiduri ryte ar ligoninėje lankosi kokių nors svečių, tai žiūr dar bus ir popieriaus ar muilo. (aš nekalbu apie tualetus skirtus pacientams, ar tuos tualetus be WC ženkliuko, kuriuose lankosi darbuotojai ir dalis pacientų). 

Esmė tame, kad į pirmo aukšto tualetus užeina visi, kas eina pro šalį ir kuriuos gamta prispiria nusilengvinti. Vargu ar toks žmogus lips į antrą ar kitą aukštą, skirtingai nuo tikro ligoninės lankytojo.

Taigi - kokį tualetą siūlo vieta, geriausiai atskleidžia jos nuomonę apie tai, koks tualetas tave, kaip jos lankytoją tenkintų.

Neseniai buvau vienos kavinės tualete, kuriame buvo net trijų spalvų bato tepalo. instant +5Lt arbatpinigių, nesvarbu, kad buvau su guminiais botais.
 
O makis nori, kad suvedinėčiau kodą.


Dabar pertraukėlė - štai puiki dainelė kosminių stočių vaikams apie tinkąmą elgesį su Felis silvestris catus):


Savaitgalį su Lapinu sudalyvavome Raudonplaukių dienose. Šeštadienį mokėmės rišti knygas japonišku metodu:


(Kampe slepiasi Shaltimira)

O sekmadienį Užupyje vyko madų demonstravimas su workshopu. Ir aš ten buvau, paišyti bandžiau:


(Lapinas su suplotu viršugalviu :V)


(Čia bandžiau nupiešti savo kursiokę Ievą)


(O čia aš apsimetu gauruota morka)

2 komentarai:

  1. Makdakas spaudoj aiškino, kad jeigu prieisi prie kasininko ir tiesiog paklausi to kodo, tai turi pasakyti.

    Ronaldą Makdonaldą irgi galima suprasti - apart makdako viešųjų tualetų gi Vilniuj virtually nėra.

    AtsakytiPanaikinti
  2. žiūriu į blogo pavadinimą Enorca ir vis galvoju kur gi man tai girdėta? Ir tik pamatęs tavo nuotrauka prisiminiau Blogas.lt laikus, kur tu piešdavai dinozaurus! :) Aš jau blogas.lt nerašiau kokius 4 metus. smagu prisiminti :)

    AtsakytiPanaikinti