Puslapiai

2011 m. kovo 5 d., šeštadienis

Kaziuko mugė 2011

Šiandien su antra puse aplankėme Vilniaus Kaziuko mugę. Kol viską apėjome sugaišome kone keturias valandas! Šių metų mugė itin didelė ir joje nematytų neregėtų dalykų žymiai gausiau, nei pernykštėje :)
Visi sako, kad šiemet taip pat daugiau įvairių "maistukinių", bet nepasakyčiau to. Galbūt dėl to, kad į mugę išėjome pavalgę ir įsidėję savos arbatos termosiuką ;D

Mugėje įsigijome šį nuostabų Saulės Stacevičiūtės darbelį, kuris papuoš "inkilo" sieną:
Mano antra pusė nusprendė pradėti rašyti dienoraštį ir ta proga įsigijo tam... hmm... aaaa.... tuščią knygą? Kaip tokie daiktai lietuviškai vadinasi? Būtų angliškai, tai būtų "log", nu "journal" iš bėdos, a kaip mūsiškai? :)
Taip pat dvi puikias ir labai įdomias seges - jos pagamintos naudojant tikrus augalėlius, kurie buvo mirkyti įvairių metalų druskų tirpaluose, o po to nudažyti. Pardavėjos aiškino, kad jų gamyboje naudojamas ir nikelis, ir chromas, ir varis, ir kas ten dar tik ne, tai gal ir gerai, kad nudažyta :) Be galo šauniai atrodo, buvo galima rinktis iš pačių įvairiausių augalų ir žiedelių:
O kaip gi Kaziuko mugė be baronkų šakočio gabalų cukraus glajuje :D
Ir jeigu jums juokingas šis mano (beje, visiškai atsitiktinai susidėliojęs) šių skanėstų išdėstymas, tai jūs nematėte pačio juokingiausio mugės "perliuko":
Kam skirtas šitas meduolis? :D A? A.

1 komentaras: