Puslapiai

2016 m. gegužės 17 d., antradienis

Koks mikroklimatas labiausiai tinka LOR gydytojams?

Šiandien pradėjau dvi savaites truksiančią ekskursiją ausų, nosies ir gerklės ligų skyriuje. Per pusę dienos mačiau devynias skirtingas patologijas įskaitant ir variantą, kai geriau ausies nekrapštyti, o tai dar į smegenis pataikysi :V Aišku labai smarkiai krapštant ir per užpakalį galima smegenis pasiekti, bet čia eina kalba apie tokį tradicinį ir konservatyvų baksnojimą.

Skyrius, kuriame būsiu yra labai labai šiltas. Klimatologine prasme. Ir drėgnas. Ir tamsokas. Ten pilna falenopsių. Ir bujoja jie. Žydi. Tiesia savo šaknis ir, tikriausiai jeigu niekas netrukdytų, apaugtų visas sienas. O jeigu kam nors labai nepasisektų, tai išeitų su hospitaline orchidėjų infekcija, t.y. turėtų išsinešti kokį vazonėlį, o tai jau nebūtų jų kur dėti. 

Dar pamąsčiau, kad galbūt tokia aplinka labai teigiamai veikia gydytojų odą ir plaukus, nes man atrodo, kad tipinis LOR gydytojas yra gražesnis už kitus. Aišku nesulyginsi su dermatologais. Arba dietologais. Dietologai būna tokie mieli ir putlučiai. Kaip kokie hobitukai. Turiu hipotezę, kad jie vieninteliai žino kaip atrodo kitos dvi mitybos piramidės sienos.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą