Puslapiai

2015 m. sausio 31 d., šeštadienis

Trumpi manęs netenkina

 
Yra tokia "Švenčionėlių"  arbatų gamykla. Prieš kurį laiką įsigijau dvi jų naujienas "Vėjūnę" ir "Žiedūnę". Yra po 18 piramidinių pakelių. Klausiau pardavėjos kodėl ne dvidešimt, ar čia nėra kažkoks prekybinis triukas, sakė, nu taigi pagal svorį.

Vienas pakelis sveria 1.8 g, taigi bendrai paėmus arbatos yra 32.4 gramai. Vis tiek nesupratau ir esu linkusi toliau galvoti, kad čia prekybinis triukas.  Na, kap su pienu - 0.9 litro - prekybininkas taiko į pirkėjus, kuriems reikia apskritai pieno už x kainą, o ne litro gero pieno.

"Vėjūnėje" pakeliai dar buvo įkišti į kažkokią tai celefano kojinę, o "Žiedūnėje" tiesiog sumesti į kartoninę dėžutę. Abi arbatos yra žolyčių skonio. Tokios visiškai mielos, nepiktos arbatytės. Mielai pirkčiau jas ir toliau, gerčiau prieš miegą, ar šalia facebook'o, svečiam duočiau, o bet tačiau, jos turi vieną siaubingą trūkumą:


Viršuje nupirkau kitos arbatos piramidiniuose pakeliuose pavyzdį. Ar matote skirtumą? Dar nematote?


Etnos arbatos pakelio įdėtas į paprastą puodelį popierėlis vos vos siekia kraštą ir, jei nėra prilaikomas, užpilant karštu vandeniu nugarguliuoja į arbatą. Įsigudrinau jį užmazgyti už rankenėlės, bet tai sukelia egzistencinę kančią, kai žinau, jog kitų gamintojų arbatos galėtų man pasiūlyti ilgą šniūrą, kuris tabaluotų per puodelio kraštą ir suteiktų man glimybę be vargo išimti panaudotą arbatos maišelį. 

Susiveikiau mažesnį puodelį.


Bet mažesnis puodelis = mažiau arbatos :(

Sėdžiu ir niekaip negaliu suprasti kodėl ta virvutė tokia trumpa? Negi daugumai žmonių ji nedaro įtakos? Gal čia aš viena arbatą geriu iš didelių puodelių? Gal tos arbatos apskritai niekas neperka antrą kartą? So many questions. Parašysiu laišką jų marketingo skyriui su klausimu.

4 komentarai:

 1. Įsivaizduoju kaip įsižeis jų marketingo skyriaus vadovas, kai paskaitys laiške, kad pas juos per trumpas... :|

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jei jau apie arbatas, tai mane labai nervina parduotuvės "Skonis ir kvapas" naujosios maišelių užsegimo juostelės. Du kart užlenki ir nulūžta (na, gal ir tris). Suprantu - kaip supratingas pilietis, turėčiau pirktis keletą dėžučių arbatai laikyti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kaip supratingas pilietis gali nusinešti ir stiklainėlius ar kokius kitus indelius ir iškart į juos pirkti arbatą :)

   Panaikinti
 3. Švenčionių, o ne Švenčionėlių :) O dėl ilgio tai man ir normalūs šniūreliai nugarma į arbatą su viskuo - matyt, labai smagiai vandenį lieju...

  AtsakytiPanaikinti