Puslapiai

2011 m. gruodžio 16 d., penktadienis

Pusiau angelė, pusiau demonė


:) Čia mano dovanėlė blogerių Kalėdų mainaims
Nesakysiu kam šitą dovanėlių siųsiu, kad kartais netyčia nesužinotų ir tas žmogus, kuriam ji skirta ;D hehe

Dovanėlės turėjo būti iki 15Lt, bet manau, kad nuo manęs būtų įdomiau gauti mano piešinį, nei kokį tai nupirktą daiktą :)

Taigi, pasistengiau sukurpti kažką tokio "enorkiško" - šiek tiek provokuojančio seksualumo, drakonas, mano stiliaus medžio šmotas. IR BLIZGUČIAI!
Blizgučiai, sakau! X0 *mosikuoja rankytėmis*

Patį piešinį nupiešiau ant paprasto popieriaus su flomasteriais ir spalvotais pieštukais.
Tuomet iškirpau ir priklijavau prie kito popieriaus lapo su auksinėmis granulėmis. Iš pradžių klijuoti nesisekė, mat bandžiau klijuoti su popieriaus klijais, bet tada nusipirkau akrilinių klijų. Ir anie yra gėris - klijuoja viską puikiai kaip koks "super momentas", bet nelipina pirštų, nenuteka ir nereikia bijoti, kad nutirpdys ar suės klijuojamus paviršius (nors ant pakuotės yra įspėjimas, kad gali pažeisti tefloninį paviršių, bet artimiausiu metu keptuvių klijuoti nesiruošiu :) ). Žinoma, yra ir vienas trūkumas - jie yra gana tiršti ir baltos spalvos (bent jau tie, kuriuos aš įsigijau), todėl pritepus per daug gali atsirasti gumulėlių... Bet vistiek esu be galo jais patenkinta.

Grandinė nuspalvinta paprastu želiniu tušinuku, o apačioje priklijuoti blizgučiai iš dekupažinių prekių parduotuvės :) 3D! aplinkui dar prišniojau auksinių ir sidabrinių blizgučių-klijų.

Suma summarum, tai šiuo darbu esu patenkinta. Dabar, kai jau nuskanavau, vis dar norėtųsi pataisyti veidą, rankas ir pėdas, bet, juk žinot kaip su tais taisymais būna - kuo daugiau zulini, tuo labiau ir darbas susizulina :)
Tikiuosi ryt išsiųsti.
Ir būtinai parašysiu, kai tik gausiu dovanėlę iš savo mainų "angelėlio" :D

3 komentarai:

  1. Eik tu sau kokia tu aistringa pasirodo :D:D:D

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ačiū už dovanėlę - kaip tik šiandien gavau. Labai įspūdinga - tokio angelo dar nebuvo mano kolekcijoje :) DĖkuuuui :)

    AtsakytiPanaikinti