Puslapiai

2015 m. rugsėjo 15 d., antradienis

Pykinimo drakonas

Nupaišiau į sieną atsirėmusį drakoną.
Lapinas klausė ką jis ten daro su savo rankom. Tai nieko gi jis ten nedaro. Laiko nuleidęs ir sunėręs tarp kojų. Visi paveikslėliai paspaudus pasididina.


(A4 printerio popieriaus lapas. Pirmos kelios minutės. Tiesiog apsimečiau kur bus galva, kur pėdos, kur uodega)

(Kokio dydžio kas bus)

(Dabar reikia tiesiog nupiešti drakoną ant virašaus)

(Apvedžioti)

(Pačio drakono piešime trintukas nenaudotas. Bet jis labai praverčia nutrinti pieštuką, kad būtų lengviau spalvinti. Kol vedžiojau linijas per radiją grojo šita daina ir pagalvojau, kad labai tinka.)

(Nuspalvinau tai paprasčiausiai flomasteriais, kurių dar neseniai buvo pilna visuose prekybecentriuose ir kurie gulėjo sukrauti kartu su visokiom kitokiom kanceliarinėm prekėm. Ateini pirktis savo dešros ir batono, o aplinkui pilna daiktų keliančių produktyvumo ilgesį... :D Man labai patinka, kaip fonas atrodo. Kartu su ta intensyvia raudona sukelia įspūdį, kad čia koks tai pragaras, kuriame nuo karščio oras virpa.)

Šitas drakonas labai gerai atspinti kaip dabar jaučiuosi. Turiu gerti vaistus, kurie turi dvi bjaurias savybes:

1) juos reikia gerti kas 8 valandas. Lyg ir nesudėtinga, bet aš dažniausiai, kai miegu, tai tas užtrunka ~9-10 valandų. Neišvengiamai turiu arba keltis jų išgerti, arba neišsimiegoti XD
2) jeigu dar tas būtų nieko (bala nematė tų kelių valandų pavėlavimo/paankstinimo), tai tie vaistai duoda pykinimą. Dienos metu tai dar nieko, bet naktį pažadina. Paprastas elementarus pykinimas. Kartą nuo to pykinimo taip blogavausi, kad palikusi Lapiną išėjau miegoti į kitą kambarį, kuom labai susirūpino mūsų katinas ir sufantazavo, kad labai miaukdamas mane parvys atgal.

Vakar nesimiegant pusiau žiaukčiodama žiūrėjau "The Outer Limits" pirmo sezono pirmą seriją "Sandkings". 1995 metų fantastika <3 Visa serija guli sukarpyta gabalėliais youtubėj:


(Man visos gražiai ir tvarkingai pasileido įjungus autoplay ;D)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą