Puslapiai

2014 m. rugpjūčio 20 d., trečiadienis

Žvėreliai padegė mišką

Mano naujas paveikslas:


(Akrilas, 40x30 cm)

Žvėreliai padegė mišką!Įkvėpė štai šita internetuose rasta nuotrauka:


Su Lapinu pažiūrėjome filmą "Guardians of the Galaxy", sukurtą pagal analogišką MARVEL komiksą. Ir ten yra vienas laaaabai agresyvus meškėnas. Bet ne pats agresyviausias. Agresyviausias personažas yra toks Groot'as.


(Groot'as komikse)

Groot'as yra augalas. Ir mąsto visai kitaip, nei gyvūnai. Personažą Marvelis turėjo jau nuo 1960 metų, bet jis visada būdavo daugiau mažiau blogiukas. Toks evil blogiukas, nes a) gali ataugti iš šakelės (iš esmės yra nesunaikinamas) b) elgiasi su žmonėmis taip, kaip žmonės elgiasi su augalais c) yra labai labai protingas 
~2005 kažkaip viskas apsivertė ir Groot'as tapo geriečiu.
Pasikeitė galbūt ne tiek Groot'as kiek skaitytojų poreikiai.

Groot'as garsinę informaciją perduoda ne tiesiogiai žodžiais. Žmonės, kaip rūšis, paprastai Groot'o nesupranta ir geriausiu atveju galvoja, kad jis tiesiog kartoja savo vardą. Kas filme buvo išlaikyta, nors Groot'o išvaizdą priartinta prie labiau "family friendly" augalo. Taip į filmą buvo įneštas papildomas humoristinis elementas, nes, jei nesi skaitęs komiksų, labai tikėtina, kad Groot'as atrodys tiesiog kaip stipri ir geranoriška pliauska, kuri, kai reikia, gali nemirktelėjusi nušnioti n blogiukų (plius dar turinti romantiško apšvietimo funkciją).

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą