Puslapiai

2012 m. gruodžio 28 d., penktadienis

11 dalykų apie mane ir knygų iššūkio sąrašas

Taigi, mane užtagyjo ir dabar turiu

1) sugalvoti 11 faktų apie save.
Tai va, galvoju:
 1. Kai bandau parašyti kokį nors grožinį kūrinį dažniausiai viskas pasibaigia tuom, jog susilaukiu kritikos kaip viskas siaubinga o tik idėja labai gera, bet "per gera" todėl greičiausiai nuvogta. Todėl jau keleri metai kaip savo idėjų nebebandau paversti į grožinius kūrinius, o tik kam nors papasakoju nepasakiusi, kad tai mano idėja. Tuomet tas žmogus po kurio laiko grįžta, pasičiumpa mane už pakarpos ir niekaip negali patikėti, kad ta idėja nėra iš kokio nors filmo ar knygos, mat jis jau n laiko kaip stengiasi rasti pavadinimą to, iš kur aš tą papasakojau.
  Yes, I am evil >:)
 2. Šiuo metu siaubingai noriu sintezatoriaus ir vis kniaukiu vyrui, kad mums jo reikia. Neįsivaizduoju kada tokiu gročiau, bet čia jau antras plano punktas.
  Vyras sakė, kad jei po trijų mėnesių atsiminsiu, kad sintezatoriaus vis dar "noriu" pamėginsime tokį įsigyti.
  Dabar svarbu nepamiršti.
 3. Skaičius 3 man labai patinka, nes yra panašus į apsuktą raidę E. O gal man raidė E patinka, nes yra panaši į apsuktą skaičių 3?... Vienaip ar kitaip, kai turiu progą parašyti E didžiąją visada rašau kaip apsuktą 3.
  ƸƸƸƸ
 4. Kai buvau maža niekaip nepagaudavau kai kurių filmukų esmės. Pvz.: "Coliukė" - kodėl ana turėjo susidėti su fėjažmogiais. Juk jinai pati nėra fėjažmogė (net sparnų neturi!) todėl jų visuomenėje, būdama tokia į juos panaši ir tokia skirtinga, niekada iki galo nepritaps, jau geriau būtų likusi su kurmiu ir jį nunuodijusi or something, kad gautų visus grūdus (=babkes), arba su ta kregžde. Arba kad ir "Gražuolė ir pabaisa" - vos tik ana pamilo pabaisą BAC ir jis pasikeitė į žmogų-princą. Kad ir princas, bet pabaisa būtų žymiai naudingesnė ūkio darbams - labai stirpi, feodalinėje viduramžių visuomenėje užtikrintų, kad niekas nelįstų prie jų, plius jos pilvas visada minkštas ir pūkuotas. 
  Keistas vaikas buvau, nieko nepridursi.
 5. Kalėdom vyras padovanojo mankalą. Labai geras žaidimas, būtinai išmėginkite.
  Dar pradėjom žaisti Yatzy. Irgi labai geras.
 6. Norėčiau, kad su Hario Poterio pasauliu įvyktų kažkas tokio, kaip kad yra su StarTreku - yra pasaulis, kanoniniai personažai, bet daugybė knygų su kanoninių personažų nuotykiais po originaliojo serialo (šiuo atveju tai būtų knyga) sukurta kitų autorių ir rašytojų.  
  Aš turiu kantrybės. Palauksiu.
 7. Prieš kurį laiką pasižiūrėjau kiek kainuoja atspausdinti paveikslėlį ant puodelio. Dabar mąstau padaryti tokį prizą kuriam nors mano blogo skaitytojui. Anksčiau labai siuntinėdavau prizus ir buvo visai nieko, bet vėliau nustojau nes didžioji dalis neatrašydavo ar iš viso gavo ir negavo mano prizus :o Pvz.: supakuotas piešinys labai įtartinai atrodo kaip atvirukas+pinigėliai voke ir nors aš visiškai pasitikiu pašto darbuotojais, bet, kadangi siųsdavau neregistruotus laiškus, tai juos galėdavo nugvelbti kokie kiti ilgapirščiai. 
  Moralas - laiškus reikia registruoti :)
 8. Jau visa savaitė kaip neįsijungiu mobilaus telefono. Internete tikriausiai irgi nesedėčiau, jei neviliotų burbuliukų šaudymo žaidimai o_o
  Ir japoniški komiksai.
 9. Kalbant apie komiksus, tai manau, kad jrs0ul komiksai susilaukia per mažai dėmesio ir jam reiktų nagliau juos visur prastuminėti.
  (eikit paskaityti, jei dar neskaitėte)
 10. Nieko nesugalvoju tai ta proga paveiskėlis:
 11. Vakar nusipirkau lietuviškų ramen makaronų. Reikės išbandyti ar labai šlyktūs, nes kai valgiau paskutinį kartą tai buvo toks skonis, tarsi juos būtų apsmaukęs transformeris ಠ_ಠ
  Žinoma, pastorojo dalyko skonį galiu tik apytiksliai įsivaizduoti.
Tada reikia atsakyti į 3 jau sugalvotus klausimus:
 • Vienas dalykas, kuriam niekada nepritrūksta laiko? 
Tinginiavimui.
 • Judėjimas ar tinginiavimas? 
Šliaužiojimas.
 • Vienai, dviese ar būryje?
Dviese  ])ಠ3ಠ([
Sugalvoti dar tris:

 1. Ar esant reikalui žinotum kaip nusigauti iki artimiausios ligoninės, jos priėmimo skyriaus ir per kokį laiką sugebėtum tą padaryti?
 2. Ar suvalgytum dar gyvą padarą (pvz.: besirangančią hipotetinę deliaktesinę sraigę)?
 3. Kada bus sekanti "pasaulio pabaiga"?
Ir teoriškai turėčiau užtaginti dar tris žmones.

Vat ir negalvosiu tų Ƹ žmonių!

Pala, tai kokia buvo prasmė galvoti tuos 3 klausimus?
O, jeigu norite būti užtaginti, bet niekas jūsų netagina, apsimeskite kad aš užtaginau. Tada aš atrodysiu skaitanti daugiau gerų blogų >:D muahahaha.

Uoj, nejau tą parašiau? Dėmesio nukreipimui štai keletas atsitiktinių viduramžiškų rankraščių iliustracijų:
(koks tai gremlinoidas šauna strėlę undiniui į užpakalį...)

(luošių muštynės)

 1. Axel Munthe - Knyga apie San Mikelę 
 2. Jared Diamond - Guns, Germs And Steel
 3. Enkvistas Peras Ulovas - Išguitas angelas. Kapitono Nemo biblioteka
 4. Joanne Harris - Džentelmenai ir žaidėjai
 5. Flann O‘Brien - Trečiasis policininkas
 6. Fiodoras Dostojevskis - Broliai Karamazovai
 7. Jostein Gaarder - Cirko direktoriaus duktė
 8. Haruki Murakami - Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio galas
 9. Julian Barnes - 10 1/2 pasaulio istorijos skyrių
 10. Levas Tolstojus - Ivano Iljičiaus mirtis
 11. Eric Berne - Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės: žmogiškųjų santykių psichologija
 12. Richard Dawkins - Dievo Iliuzija

Dar buvo galima susigalvoti 2 papildomas knygas, kuriomis būtų galima pakeisti kurias nors iš šių, tad ir susigalvojau tokias "atsargines":
 • Anne Rice - The Tale of the Body Thief 
 • Anne Rice - Memnoch the Devil

7 komentarai:

 1. Transformeriaus apsmaukyti... O Dieve :DDDD
  O šiaip dėl Hario Poterio, aš tai retkarčiais užsuku į fanfiction.net, tik dažniausiai ten tenka gerokai pasikapstyti, norint atrasti ką nors geresnio.

  AtsakytiPanaikinti
 2. dėl HP - pasidomėk Auror's Tale :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tiksliai, dėl pabaisos tai tu visiškai teisi!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ir ar šitą išbandei http://www.pottermore.com/ ??

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jei pradėsi, pasidalink kaip sekasi, kur pakliuvai ir tt :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Dziugu, kad uzsiminei apie stalo zaidimus naujus. Jie tikrai idomus, bet man liudna, kad Lietuva taaaaaiiiip mazai zino apie stalo zaidimus, nes daugelis isivaizduoja, kad yra tik kortos, sachmatai ir monopolis, ir nieko geriau jau neisrasi. Pries kelis metus pradejau dometis ivairiais stalo zaidimais ir supratau, kad ju yra begale, ir LABAI daug geru, lavinanciu ar tiesiog linksmu, vaikam ir suaugusiem, bet kam. Tai jei kada nuspresi plesti kolekcija, galiu iskart patarti, kad visi zaidimai, turintys Spiel des Jahres (omg tikiuosi gerai uzrasiau) yra neralus ir verti kiekvieno cento :) sekmes

  AtsakytiPanaikinti
 7. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti